reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Dziewczyny help!!!!
Od wczorajszego wieczoru boli mnie strasznie gardło i mam mega katar. Na gardło psikam Tantum Verde, na katar smaruję pod nosem maścią majerankową. Poza tym popijam hektolitry herbaty z sokiem malinowym i cytryną.
Czym się mogę jeszcze leczyć? Chyba będę musiała jutro iść do lekarza rodzinnego bo boję się, że z tego może wykluć się coś gorszego:-(
 
reklama
Witam :)
Jestem dziś mega zmęczona i tak chodzi mi po głowie prysznic i ciepłe łóżeczko (pewnie niebawem się w nim znajdę :)))

Gratuluję udanych wizyt i oby tylko takie wieści były przekazywane....

Ja wizytę mam 20.04 u swojego gina, a 27.04 genetyczne (usg+test podwójny na NFZ w przychodni szpitalnej badań prenatalnych).
Boję się, jak cholera, czy wszystko będzie ok....
Za każdym razem w łazience sprawdzam, czy nie plamię, ale odpukać od tygodnia jest czysto... i oby tak już pozostało.....

nanulika - brzusio już pięknie widać....
 
Hejka!

Nanulika - gratki z udanej wizyty!
Pola - mam nadzieje,ze nowa lekarka okaze sie strzalem w dziesiatke!
Nikita - nie martw sie. Wymiary leciutko odstaja od normy,ale przeciez twoja dzidzia jeszcze wszystko nadgoni. Nie masz powodow do smutku, naprawde!!!
Zilla - zdrowka! mi tez domowe sposoby pomogly... mleko z miodem i czosnkiem.

Ja z Synkiem nie mialam robionych badan genetycznych. Teraz bede u gino ok. 13 tygodnia,wiec podejrzewam,ze sprawdzi przeziernosc karkowa Malenstwa,chociaz zastanawiam sie czy chce wiedziec,bo jesli cos jest nie tak to cala ciaze bede sie tyrac,a tak jak Bog da to da... pomysle jeszcze!
 
dzięki ulala - razem będzie nam raźniej:p ale szok jak to tak mi znienacka wyrosło:p

PS dziewczyny mam prośbę - zajrzyjcie w wątek z terminarzem wizyt - wyślijcie wiadomość PW do mnie jak kogos pominęłam:)
 
masz większy brzuch niż ta twoja nanulika :)

zdecydowanie:D

ale mamy kolejną brzuchatkę - zajrzyj na wątek:)


aaaa - przyszły mi próbki z Johnsona...


i jeszcze jedno: będziecie robić test Pappa? cały czas się zastanawiam czy warto.... niby 140pln nie jest wielkim majątkiem,ale czy wogóle warto....
 
Ostatnia edycja:
MagdaP wszystko będzie dobrze, odpoczynij, zrelaksuj się i od razu lepiej się poczujesz ;-)
nanulika gratulacje z tak udanej wizyty! :-D Mi też na drugim USG dzidzia nadgoniła tydzień.
zilla mojego TZ na nogi przy ostatnim choróbsku na nogi postawiło mleko z miodem i czosnkiem.

A ja umieram po obiedzie.. Skusilam się na pizzę, zrobiłam sama, nie zjadłam wcale dużo a od 3 godz mam brzuch jak bębenek. Coś strasznego. Dawno się tak źle nie czułam.
 
reklama
Piękne macie te brzuszki :) u mnie jeszcze nie widać bo dosyć szczupła jestem :zawstydzona/y: i wszyscy się pytają gdzie ta ciąża ;-)

ostatnio coś kiepsko mi się sypia w nocy i to dziwnym trafem po zjedzeniu kolacji... tak mnie dziwnie brzuch boli jakbym się przejadła ale wcale jakoś się nie objadam...
 
Do góry