reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

sunovia ja mialam dzisiaj podobnie, najpierw problem i ból z wyproznianiem a potem troche krwi ... serce tez mi stanelo doslownie ...
 
reklama
możecie tak dogłębnie się nie obserwować ? :) bo faktycznie zawalu dostaniecie :-) ja wyrzuciłam na luz co ma być to będzie i stresem tego nie pokonam sukienkę można sobie kupić wybrać a ciąży nie da się kupić ani też decydować o jej przebiegu zastanówcie się co wam daje stres nic kompletnie nic, w tej sprawie tylko w górze czuwają .
 
taycia, pisalas pamietnik bardziej dla siebie czy jako pamiatke dla dziecka? Ja zrobilam album skierowany do Julka, gdzie pisalam, ze np "dzisiaj widzielismy cie na usg" itd. teraz tez bym chciala zrobic pamiatke, ale nie chce zeby byly takie same tesksty a nie mam zabardzo pomyslu co pisac, bo wiadomo, ze z druga dzidzia to juz sie inaczej przezywa.
 
ulala, ja nie potrzebowałam dogłębnej obserwacji, bo krwi było naprawdę dużo - calusieński czerwony papier, a nie jakaś tam plamka.

generalnie dziwnie się dziś czuję. ale przynajmniej nie wymiotowałam ...
 
Ależ się objadłam..............zupką pomidorową-pyszna wyszła.
Mój mały się wyszalał na dworze i już go muli- kąpiel kolacja i spać......dziś chyba wcześniej padnie a my wieczorek będziemy mieć dla siebie................;-)
A za mną od kilku dni chodzi gin z tonikiem , lodem i limonką............ech.........na najbliższy rok mogę zapomnieć albo i dłużej jeśli uda się karmić.Ale fasolki zdrowie najważniejsze :-)
 
Wrzucilam zdjecia 2 centymetrowego kosmity na wlasciwy watek

estera -
wczoraj bylam na drinku urodzinowym przyjaciolki i popijalam sobie tonic z limonka i lodem, bez ginu oczywiscie- ale to juz prawie to ;-) i dalszym znajomym nie musialam tlumaczyc czemu nie pije alko. Mysleli, ze to gin :)
 
Hej Dziewczyny!

Dreddka gratuluję udanej wizyty !! Takie fajne wyraźne masz te zdjęcia :) Nie taki znów Kosmita ;p

E-stera zrobiłaś mi smaka na pomidorową ;p

Ehtele ja też kilka razy zdawałam na prawko, tak więc nie przejmuj się, trzeba dalej próbować do skutku.

Jutro mówię szefowi o ciąży, najlepszy moment bo kombinuje ze zwolnieniami w moim dziale i kto wie czy mnie nie planował zwolnić :-/
 
Wrzucilam zdjecia 2 centymetrowego kosmity na wlasciwy watek

estera -
wczoraj bylam na drinku urodzinowym przyjaciolki i popijalam sobie tonic z limonka i lodem, bez ginu oczywiscie- ale to juz prawie to ;-) i dalszym znajomym nie musialam tlumaczyc czemu nie pije alko. Mysleli, ze to gin :)

Hehe:D Dreddka na 3D to faktycznie wygląda jak kosmita:p śliczny fasol!!!
 
reklama
dziewczyny, a jak u was z seksem?
my mamy zakaz przez to, że się młode za nisko zagnieździło
i do tej pory było ok, ale dziś to już sobie wyszukuję przeróżnych zajęć, bo tak mnie nosi ... dobrze, że męża nie ma, bo bym się chyba na niego rzuciła ...
 
Do góry