reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
I ja cichaczem witam ;)

@ był 24 stycznia, owulacja mniej więcej 8-10 lutego, a dziś zobaczyłam na teście upragnione dwie kreseczki :))))
Mam też objawy: wrażliwość piersi i mega kłucie w podbrzuszu :( czy to normalne?
Druga sprawa - wczoraj nagle się rozchorowałam. A dodam że od dobrych 2-3 lat nie byłam chora... Martwię się...
Jutro pójdę do lekarza :(
 
ja tez sie cichutko witam ..... po dlugiej analizie chyba jestem listopadowka 2012 :) termin @ mialam na 21.02.... dwa dni wczesniej dwa testy pokazaly II ale lekkie bardzo ... dzis powtorze jeszcze test ..... tez mam bolace piersi wrazliwe sutki, bole glowy, duzooooooooo bialego sluzu ,lekkie pobolewania podbrzusza, noi jestem zmeczona bardziej niz zwykle:)
do gina umowilam sie na 6 marca:)
 
zribilam liste przyszlych mam :) tak jak w kazdym miesiacu dziewczyny robia eheheheheh
podawajcie dane i wpisujcie sie na listę:) pozniej sie to na jednej zrobi zeby bylo przejzyscie
 
Ogromne Gratulacje dla nowych Mamusiek 2012:-)
Jestem mamą listopadową 2008 i 2011
Trzymajcie się dziewczyny wszystkie do szczęśliwego rozwiązania:-D
 
Hej dziewczyny, ja wpisałam się też na październik bo po obliczeniu internetowym kalkulatorem wyszło koniec października:)) Wybaczcie ale to moja pierwsza ciąża i dopiero teraz dowiaduję się szczegółów w tym obliczania wieku ciąży. Wczoraj byłam już u lekarza. Powiedziałam mu o bólach brzucha i powiedział że to może być dobry objaw świadczący o rozciąganiu się macicy. Gdyby były silniejsze, z krwawieniem to mam się wtedy zgłosić. A jak na razie to na zdjęciu USG 7 mm pęcherzyk:)
Gratuluję wszystkim!!!
 
Gratuluje!!! Jak miło widzieć listopadówki już:rofl2:
Ja jestem lipcóweczką 2012.

Trzymam za Was kciuki kochane:-D
 
reklama
Do góry