reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Pola i Magda - pytam już o te połówkowe bo następna wizyta u gina przypada mi na 17 tydzień i od tego czasu chyba spokojnie wystarczy, że zadzwonię umówić się na to usg, pewnie i tak zapiszą mnie na 20 tydzień. Nie wiem właśnie czy te połówkowe lepiej robić szybciej po 18 tyg. czy po 20. Ma to jakieś znaczenie?

Klaczek2004 witaj :)
 
nikita1982 na fejsie mamy grupę zamkniętą :-D

Jeszcze raz zapraszamy na FB :) Wesoło tam:) Mamy też właśnie taką listę: Nick, wiek, miejscowość, imiona posiadanych dzieci, wiek dzieci, miejsce pracy. Tutaj też możemy takie coś zrobić.

Ale ja dzisiaj źle spałam. Budziłam się 4 razy ehhh

Co do USG połówkowego, robi się je między 18-22 tyg. Chyba nie ma większego znaczenia, czy bliżej 18, czy 22 tyg. Im dalej dziecko będzie większe hehe

Nanulika dużo siły!

Witaj klaczek2004:) rozgość się :)

U nas pogoda nadal kiepska. Szaro, buro i ponuro.

Ja też czuję czasami takie kłucie w szyjce. I do tego znowu od kilku dni boli mnie brzuch :( Dobrze, że jutro mam wizytę u gin.

Miłego dnia Babeczki :)
 
Dzień dobry kobietki

Witaj Klaczek :)
u nas pierwszy raz od dawna przebiło się słońce ale i tak masa chmur :/ ogólnie chyba przez tą pogodę i wieczne zimno czuję się jak niedźwiedź który jeszcze nie obudził się po zimie ...
wiecie, a mnie nic nie boli i tylko czasami w nocy jak się szybko przekręcę to mocniej zaboli, tak szczerze to gdyby nie brzuchol to ja wcale bym nie czuła tej ciąży :/ też tak macie???? to chyba nic złego no nie?

dziś w planach pieczenie super pysznego ciasta z owockami i jak zwykle obowiązki kury domowej ... no i wymyślanie obiadu, bo ziemniakami już ... a nie wiem czy kasza gryczana pasuje do udek pieczonych ?
ja osobiście jem rybę bo mięso praktycznie ze wstrętu odstawiłam całkiem ...
 
Hej:)
Gratuluje udanych wizyt:) Trzymam kciuki za kolejne :)
W ciązy chyba się jeszcze więcej głupot sni mi ostatnio się śniło że urodziłam synka i ze był taki duzy ze od razu w sportówce musieliśmy go wozić:no:
Mnie coś ostatnio pobolewa w okolicach łonowych ale bardziej jakby w tam środku (czuje takie obciązenie), myślałam że moze coś się tam rozrasta ale to trwa już kilka dni szczególnie jak chodzę nie jest to mocny ból ale praktycznie prawie cały czas delikatnie go czuje.
Nanulika myślami jestem z Tobą
Ulala
dostałaś już może kaskę z zusu bo ja nadal nic a już prawie całe 2 miesiące na zwolnieniu jestem:(



Po ostatniej mojej wizycie w ZUSie wyszłam z dokładnymi datami i kwotami i poinformowano mnie że w dniu 16 maja zostanie przelane wszystko na konto więc czekam do jutra jak nie to zrobię tam wojnę .
 
Wesoła kobietko, wg mnie im pózniej zrobisz USG polowkowe tym większa szansa na prawidlowe rozpoznanie płci.
 
Witam Panie :-) tak ostatnio Was troszkę zaniedbuje ale to wina tego mojego pęcherza i nerek.. bolą i leże ciągle.
Odebrałam dziś wyniki moczu i mam dużo leukocytów i dzwoniłam do gina kazał pisc furaginum 3 razy po 2 przez 5 dni. Mam nadzieje że pomoże..

Musze poczytac co skrobałyscie jak mnie nie było :-D
 
Witam Panie :-) tak ostatnio Was troszkę zaniedbuje ale to wina tego mojego pęcherza i nerek.. bolą i leże ciągle.
Odebrałam dziś wyniki moczu i mam dużo leukocytów i dzwoniłam do gina kazał pisc furaginum 3 razy po 2 przez 5 dni. Mam nadzieje że pomoże..

Musze poczytac co skrobałyscie jak mnie nie było :-D

No to Andzia powodzenia!!:) troche czasu Ci zajmie nadrabianie:D
 
reklama
Do góry