reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Zostaje oczywiście :D Mam nadzieję że jak wyjdzie mi 31 październik to mnie nie wyrzucicie :p
Mam tylko nadzieję że maleństwo nie przyjdzie na świat we Wszystkich Świętych ;)))

matyjasowa a ty ile masz lat? Gratuluje córeczki. To co teraz chłopaka bys chciała, czy ci bez różnicy?

Ja marzę o córeczce, ale tak naprawdę to najważniejsze by zdrowe było. 7 marca dowiem się co i jak :D
 
reklama
myszunia to wpisuje cie na liste narazie na 31 pazdziernika pozmienia sie po wizytach u gina :)

ja mam 27 lat moja corcia 20 marca skonczy 3 latka :)
razem z mezem nie mamy parcia ze musi byc syn z drugiej corci tez bedziemy sie cieszyc ja sama nie wiem co bym bardziej chciala hehehee :)
a do gina ide normalnie na nfz z pierwsza ciaza tez tak chodzilam :)

a ty myszunia powiedz cos o sobie ::)
 
Ostatnia edycja:
Jestem z Wami termin prawdopodobnie na 6 listopada ;) ale wszystko sie okaże dopiero, bo dziś miałam testować rano jednak nie mogłam zasnąć i o 2 popedziłam do toalety i są dwie sliczne kreski :) cieszę sie jak głupia bo wczesniej bardzo długo się staralismy i poroniłam, a teraz po przerwie za pierwszym razem.. jeszvcze do mnie niedochodzi ;)
 
Hehe Matyjasowa widzę, że Ty tutaj rządzisz jak weteranka hehehe :Dsuper :p ja mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i wyjdą jeszcze te dwie krechy na listopad.
 
Hej dziewczyny gratulacje dla was wszystkich ,ktorym sie udalo i maja terminki na listopad,ja jutro bede testowala i jak sie uda to moj termin bedzie na 4 listopada,pozdrawiam.
 
reklama
Hey dziewczyny...juz trochę ochłonęlam z szoku że nam sie udało ;) ja mam 25 lat i jak pisałam starilismy się z mężem bardzo długo o dzidziusia (pierwsze dziecię straciłam w 2007 roku w 6 tygodniu, drugie teraz w 2011 w 8 tygodniu)...w zasadzie pogodzilismy się, że nic z tego nie będzie a tu niespodzianka Brałam tylko kwasik foliowy i magnez z wit B6 w raziw w, a teraz dodatkowo luteinę... u ginekologa jeszcze nie byłam ale wierzymy mocno że tym razem wszystko bedzie dobrze ;) a co do objawów...to podejrzewałam coś już tydzień po tym szczęsliwym dniu ;) wpierw wielka senność (pomimo że teraz niepracuję i dużo odpoczywam) kładałam sie do łóżka i juz mnie nie było tak przez 4 dni (wtedy prawdopodobnie było zagnieżdzanie) a i jakoś pomiędzy 6-8 dniem od owu wielki ból podbrzusza jak na okres cały dzień (wiedziałam, że na okres za wcześnie), rano potym widziałam mikroskopijną kroplę krwi na majtasach (oczywiście mąż nic niezauważył), wielki leń (jak miałam sie pouczyć bo studiuję jeszcze mam w tym roku obronę), apetyt i piersi mega ale nie bolały jak zawsze o tym czasie przed okresem, a i uczucie zimna ciąglę marzłam... To chyba tyle Treaz jak zobaczyłam II kreski to odrazu mam mdłości i zawroty głowy ;) chyba siła sugestii A Wy jaki macie objawy? a chciałam zapytac boli Was czasem podbrzusze? ja tak mam ale nie non stop i niewiem czy to normalne na tym etapie (jakiś 4 tydzień) pozdrawiam i gratuluję przyszłym mamom :-)
 
Do góry