reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

rety, dla mnie wypicie 1l dziennie to jest wielki wyczyn - no chyba, ze pepsi (ale teraz juz nie pije, a przynajmniej nie w takich ilosciach)
generalnie bardzo malo pije i nie umiem wmusic w siebie wiecej ... czasami 2 szklanki na caly dzien, po prostu nie chce mi sie pic ...
 
reklama
Babeczki, dentysta w ciąży jest WSKAZANY wręcz jeśli macie jakąś próchnicę, bo bakterie potrafią się rozejść na cały organizm i to jest groźne również dla dziecka. Dentystę wystarczy poinformować, że się jest w ciąży i dobrze nam znieczulenie (można stosować). Zajrzyjcie sobie w dział ciąża, poród, połóg - jest tam temat o dentyście w ciąży i wszystko wyjaśnione :-) Kichawka to również moja przypadłość ;-) Ostatnio na szczęście jakby rzadziej..
 
Dziewczynki bo Wy pewnie macie alergie na ciąże!!:-D co do dentysty to moja Pani dentystka przesunela mi wizyte na drugi trymestr (przy Lenie) wlasnie dlatego zeby spokojnie dac mi znieczulenie. Ja bez znieczulenia nie dalabym rady:)
 
Witam sie i melduje, ze wszystko ok :)

U denstysty bylam i wybieram sie pod koniec czerwca, zeby zalepic dziurkę.

Co do rozszerzenia info to miejscowosc mozna przeczytac pod nickiem (o ile ktos wpisal), moze ilosc dzieci i wiek, ale wiecej info na otwartym - chyba nie :)
 
witam popołudniowo :-)
u mnie tak szaro za oknem, że nic mi się nie chce.
ja też często kicham, a nawet nie podejrzewałam, że to może być po luteinie.
ja wyleczyłam wszystkie zęby przed staraniami, ale w ciąży bardzo się psują i pewnie przydałby się jakiś przegląd, tylko że bez znieczulenia to nie wiem czy dam radę...
ajjj jak ja bym już chciała poczuć ruchy, żeby się nie denerwować i nie zastanawiać czy wszystko jest w porządku.
w ogóle to na początku ciąży śniło mi się że to będzie chłopak i od tamtej pory ciągle myślałam że tak będzie a tu wczoraj i dzisiaj mi się śniło że to dziewczynka i już nie wiem co mam myśleć. dzisiaj to mi się nawet śniło, że już ją urodziłam, ale byłam kompletnie nieprzygotowana na przywiezienie jej ze szpitala, nie miałam nic pokupowanego, nawet jednej pieluszki nie miałam. chyba moja podświadomość mi podpowiada, że jak będę tak czekać z wszystkimi zakupami na ostatnią chwilę, to mogę się nie wyrobić. może po następnej wizycie przestanę się bać że zapeszę i zacznę kupować.
 
Kurcze, wystarczy, że zabrałam się za obiad a Wy już tyle naskrobałyście ;-)
Właśnie robię zupkę ogórkową <mniam>
Ja zęby wyleczyłam przed ciążą, tak jakoś ładnie mi wyszło. Został mi tylko kamień do usunięcia, co podobno w ciąży jest bardzo ważne, bo zapobiega rozwijaniu się bakterii i chorobom dziąseł.

No i nie pamiętam co miałam dalej pisać.... :zawstydzona/y:
 
Aaaaaa, witaj klaczek2004 :-D

Tak się właśnie zastanawiam nad FB, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, bo nie jestem tam wpisana.

Ja też kolejną wizytę ma w 17 tc. Czy załapię się już na połówkowe?

Ja za to nie kicham, ale mam czkawkę. Tak sobie raz czknę i koniec :zawstydzona/y: oj można się zawstydzić, gdy jest się w towarzystwie.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Pisze do was z wakacji. Przepraszam, ze nie umieścilam info w odpowiednim wątku, ale akurat tyle sie działo u nanilinki, ze o niczym innym nie myslalm. Wracam po weekendzie. Podczytuje was na telefonie gdy mam siec by zupełnie nie stracić wątku, ale nie mam kiedy pisać. Za to po raz pierwszy wpadłam w lekki szał zakupowy i mam kilka pajacykow ;)

Nanilinka myśle o Tobie często - przykro mi, ze tyle musisz czekać.

Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, dobre badania i wyniki.

Aaaa zapomnialabym - wreszcie nagle zupełnie wyskoczył mi brzuszek!
 
reklama
witaj klaczek2004

dziewczyny czy ten litr picia to musi byc koniecznie woda?? bo aj duzo pije ale ogolnie to soki,pmaranczowe,z czarnej porzeczki... za wode jakos nie specjalnie siegam.ewentualnei jeszcze podpije sobie nestea zielona z truskawka i tyle.
Nie moge sie doczkeac sezony na bób:-D

umnie pogoda totalnie bezsensowna, wieje zimno,pochmurno taka jak to mowia-angielska:cool2:hehe

a ja dzisiaj na obiadek serwuje pieczone ziemniaczki i karczek z grila:-)
ja z ubranek to mam tylko komplet (śpiochy,pół spiochy,body,kaftanik i czapeczka) w kolorze żółtym i body z dlugim rekawem z napiem,,najlepsza babcia na świecie'' w kolorze ecri:-D bo jeszcze nie wiemy co bedziemy mieli.

kolezanki co maja córki maja pelne torby odlozone dlamnie od mojego T siostra co w angli jest tez ma córke roczna i tez odklada ciuskzi po niej a moja siostra jako jedyna co ma synka tez odklada.

juz nie moge si edoczekac jak juz bede znala plec wtedy wyplata i sklepy sa moje hahaha:-D:-D;-)
 
Do góry