reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Ulala- rozumiem twój niepokój, ale wierzę, że będzie dobrze!!!!!!Dobrze by Ci zrobiło zajęcie się czymś na te kilka godzin, nie wiem książka, szydełko, planowanie świąt....
Ty już masz synka- dobrze pamiętam?!?!?!Napisz jaki jest- wiesz dla mnie takie informacje teraz cenne :-)
 
sylha:8314409 pisze:
Witam :-)
U mnie dzisiaj też szaro, buro i ponuro......

Ja też jeszcze nie miałam żadnego USG, tak jak Nanulika napisała u niej ledwo co było widać a ja byłam kilka dni wcześniej u ginia to całkiem byłoby kiepsko tylko bym się denerwowała potem, no ale nic jeszcze tydzień i zobaczę :-)

Ulala- moooocnnnooo trzymam kciuki, że ładny przyrost betki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a brak objawów to też dobry objaw:tak::tak::tak::tak::tak::tak: myśl pozytywnie- wierz mi pomaga!!!!

Ty masz za tydzien,ja za 1,5 tyg wiec bede z niecierpliwoscia czekac na Twoja relacje z wizyty:) terminy mamy podobne,ja chyba 2 dni starsza:)
 
Ale powiem Ci nanulika, już mi szybciej ten czas leci, ja najbardziej się niecierpliwiłam czekaniem na jedną, potem drugą betę, bo przy inv jest duże ryzyko ciąży pozamacicznej- tego się najbardziej obawiałam, ale wiem, że póki co to wszystko na swoim miejscu :-) choć nie ukrywam, że mam jeszcze obawy, ale to tak jak każda przyszła mama...
 
hej

jak dziś znów byłam u endo, dostałam skierowanie na przeciwciała (już zrobione, wynik za tydz) i na usg tarczycy, ale to dopiero pod koniec marca. póki co tablety.
zastanawiałam się, czy nie zrobić dziś bety jeszcze raz, ale stwierdziłam, że nie będę się nakręcać. chociaż dziś się trochę wystraszyłam, jak aplikowałam sobie luteinę (mam dopochwowo), bo na palcu miałam takiego żółtawego glutka, a do tej pory wydzielina była bardzo ładna, bialutka. oby nie jakieś paskudztwo znów. w czasie owulacji przechodziłam grzybicę, ale wydaje mi się, że ją zaleczyłam. przynajmniej teraz nic mnie nie piecze ani nie swędzi.

a co do tego niewidzenia czy widzenia, to chodziło mi o to, że ja już byłam na usg i nic nie było widać, nawet pęcherzyka :( (i od razu złe wspomnienia wracają, bo wtedy tak samo) to był 15 dzień po owu ...

ulala, trzymam mocno kciuki - coś czuję, że będzie dobrze :) daj znać!
 
Sunovia, 15 dpo to faktycznie mogło być za wczesnie na usg. U mnie dziś 22 dpo, a w poniedziałek bedzie 25 dpo. Ciekawe czy zobaczę juz fasolke. Nie mogę sie doczekać.

Dziewczyny czy orientujecie sie czy częste badania usg są szkodliwe dla Maluszka? Jesli w poniedziałek nie bedzie nic widać to pewnie będę chciała za 1-2 tyg powtórzyć i zastanawiam sie czy tak można.
 
ja właśnie niedawno czytałam artykuł na ten temat i pisali, że nie ma żadnych dowodów na to, by usg było szkodliwe w ciąży. ale nie ma też informacji nt. czy wywiera jakiś wpływ na płód. generalnie przyjmuje się, że jest bezpieczne.
 
Sunovia, 15 dpo to faktycznie mogło być za wczesnie na usg. U mnie dziś 22 dpo, a w poniedziałek bedzie 25 dpo. Ciekawe czy zobaczę juz fasolke. Nie mogę sie doczekać.

Dziewczyny czy orientujecie sie czy częste badania usg są szkodliwe dla Maluszka? Jesli w poniedziałek nie bedzie nic widać to pewnie będę chciała za 1-2 tyg powtórzyć i zastanawiam sie czy tak można.

Ja w pierwszej ciąży miałam tylko 3 razy ale z tego co wiem to nie jest to szkodliwe dla dzieci
 
Jest wynik !!

beta ze środy 13040,4 dzisiaj 19622,7 przyrost jest ale czy prawidłowy???

Zadzwoniłam do lekarza i powiedział że beta rośnie i według niego jest ok a to że mam jeszcze plamienia to musi sie po krwawieniu wszystko oczyścić nie da się tego wypłukać więc w pon następna beta a we wtorek USG wtedy zobaczymy czy wszystko w porządku i czy serduszko bije bo już powinno bić . Dziewczyny ja nie wierzę że rośnie ja nie czuje się w ciąży to naprawdę jakiś cud jak zobaczę serduszko to może wtedy uwierzę .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ulala- zadzwoń najlepiej do lekarza!!!!!Bo jest troszkę za mały przyrost, ale wiem też, że od 6tygodnia beta rośnie wolniej

No widzisz jeżeli powiedział, że OK to git :-) odpoczywaj dalej!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry