reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam i ja po bardzo długiej przerwie
Nasz drugi skarb napędził nam nie mało strachu.
Na badaniu w 12 tyg okazało się ,że NT naszego maluszka to aż 5,4 mm,po badaniu krwi ryzyko ZD 1:22,ZE 1:180,więc bardzo duże.
Dwa tygodnie temu miałam biopsję kosmówki,a wczoraj wynik:prawidłowy kariotyp Żeński.
Będziemy mieli drugą córeczkę.

Julitte za Ciebie trzymam kciuki bardzo mocno,bo wiem ile nerwów kosztuje czekanie na wynik,ale na pewno wszystko będzie OK.
 
Ostatnia edycja:
reklama
czarna551, przy pierwszym dziecku bylo mi obojetne, teraz mialam nadzieje, na dziewczynke, ale podobno mamy chlopczyka w brzuszku, nie jestem z tego powodu zla ani zdolowana :) moze jeszcze kiedys przyjdzie dziewczynka? :)


Moni-ka, no to super, ze wszystko dobrze i wiecie na 100% plec :) gratuluje!
 
Co do płci to przed ciążą byłam bardzo nastawiona na chłopca, nie wuobrazałam sobie dziewczynki- ale od momentu kiedy dowiedziałam sie o ciąży jest mi to zupełnie obojętne. Najważniejsze żeby było zdrowe:) bo kochać i tak będziemy tak samo :)

Moni-ka gratuluje córeczki :)
 
ja dzisiaj podkradlam mamie stetoskop haha ale no cóż nic tam nei uslyszalam chcialam dluzej ale nie dlalam rady, uszy bola jak cholercia:no:

dzisiaj na obaidek golabki i robie dzis romantyczna kolacje a na niej mam zamiar zaserwowac staroswieckie danie- spagetti:-D


monika gratuluje córeczki

elzu , podobno do 3x sztuka wiec moze...?
:-D
 
Jesli teraz nie bedzie Zosi a lekarz juz obstawial chlopca, to juz corki miec nie bede.I ta ciaza juz byla niespodzianka.
A u mnie do trzech razy sztuka sie nie sprawdzilo
 
reklama
Do góry