reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Też już bym chciała wiedzieć. Ajjjj ta ciekawość:-D Dlatego podziwiam rodziców, którzy chcą by to była niespodzianka. Ja mam nadzieję, że dowiem się we wtorek-tak mi obiecał mój gin :-)
 
reklama
Hej Dziewczyny! Jestem tu nowa. Kolezanka polecila mi to forum. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona?
Termin mam na 26 Listopada. Nie zanmy jeszcze plci. Mieszkamy z mezem w Dublinie. Jak pewnie wiecie na wyspach wszystkie badania odbywaja sie pozniej i rzadzien niz w Polsce. USG polowkowe mam wyznaczone na 12 lipca. Nie wiem czy wytrzymam tak dlugo by poznac plec, choc na razie jestem dosyc cierpliwa :-)
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

 
Ostatnia edycja:
Witaj Ras! to jest Nas trzy : Crazy Girl, Ty i ja z Zielonej Wyspy :tak::tak::tak::tak: ja ostatni raz widziałam Maleństwo w 16 tyg u GP i teraz mam wizytę w szpitalu na 12 czerwca,więc od jakiś 3 tygodni odliczam dni żeby dowiedzieć się kto we mnie mieszka :-D:-D:-D:-D Pozdrowienia!
 
Czesc dziewczyny! Dzieki za mile przyjecie:-)
Tycia, dobrze wiedziec ze sa wsrod was/nas dziewczyny rodzace w Irlandii.
Jak na razie zauwazylam ze termin mam najbardziej zblizony do Siaalala i Olii88. Wydaje mi sie ze wiekszosc sposrod was chyba jest z poczatku Listopada.
Mnie cos w tym tygodniu zmeczenie straszne dopadlo. Dzis zrobilam sobie leniwa sobote i nadrabialam braki snu. Na szczescie mamy tu dlugi weekend:-D Na razie! Dobranoc.
 
Ja liczę się z tym, że mój termin może się przesunąć na grudzień, ale kto wie? :)
Ras - Ty odpoczywasz, odsypiasz, ja się obudziłam po 5 rano i nie mogę zasnąć, brzuch odstający mi tak dokucza, że śpi mi się bardzo niewygodnie, a jak pomyślę, że to jeszcze malutki brzuch to robi mi się słabo. Kto to widział, żeby w niedzielę wstawać jak na szpilkach wraz z pianiem kogutów! Śpijcie dłuuugo dziewczyny!! :)
 
Witaj ras :-)

Heh, też się obudziłam o 5tej, ale uznałam, że nie ma mowy, nie wstaję tak wcześnie. Druga pobudka o 7, przeleżałam i to. Zwlekałam się dopiero przed chwilą po kawę :-) Z tak długiego spania boli mnie głową i plecy. Nie wiem, jak spać wygodnie, żadna pozycja mi nie odpowiada. Chyba czas na rogal!
 
Ja mam rogala, ale nie umiem z nim spac. Natomiast moj m. go bardzo polubil i twierdzi, ze najfajniejsza poduszka jaka w zyciu mial, wiec on spi teraz z rogalem... :)
 
reklama
hihih ciążowe gadżety dla facetów :-D ale skoro i tak nie pokochałaś rogala to niech M. ma :-)

Ras witaj serdecznie :happy:

Ja dzisiaj długo w łóżeczku leżałam, Antoś przychodził do mnie co 10 minut na przytulanie i pościelowe wygłupki :-)

Kawki nie pijam niestety, niestety ponieważ kochałam zapach, smak, kolor i wszystko co z kawą zwiazane ! ale tuż po tym jak dowiedzieliśmy sie, ze w ciaży jestem ... zwyczajnie przestała mi smakować :baffled: W ciąży z Antsiem też tak miałam, natura sprytna jest nebywale ;-)

idę pranie wywiesić i może o ince pomyślę ;)
 
Do góry