reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Zastanawiam się nad kupnem tego rogala bo ostatnio naprawdę nie umiem znaleźć sobie miejsca w łożku, rzucam się z jednego boku na drugi, często ląduję na plecach z rękami za głową mimo, że wcześniej nigdy w ten sposób nie spałam.

ja też się nad tym zastanawiam coraz bardziej intensywnie. Jeśli będziesz kupowała przez internet to będę wdzięczna za namiary na zaufanego sprzedawcę, który nie sprzedaje bubli :)
 
reklama
Dołączam się do prośby Poli sama wchodząc na allegro zastanawiam się jakie kryteria brać pod uwagę przy kupnie tej poduchy, bo ceny różnią się strasznie! Boję się, że kupując poduszkę za 60zł może się ona za chwilę zwichrować i nie nadawać do niczego, z kolei nie widzi mi się płacić za poduchę 100zł więcej bo wolę wtedy skorzystać z pomysłu skręcenia kołdry. Biorąc jednak pod uwagę podwójną funkcję tej poduchy (później można karmić dziecko) wolałabym dobrej jakości produkt, dlatego będę wdzieczna za opinie :)
 
Cześć, przepraszam Was najmocniej, że tak mało się udzielam ale mam cały czas masę roboty. Choć od miesiąca jestem na L4 :wściekła/y:
Jestem właśnie po śniadanku i popijam inkę z odrobiną rozpuszczalnej. Rano byłam na krwi bo jutro wizyta :biggrin2:(tak bardzo się boję a jednocześnie uwielbiam ten stan zaraz po wyjściu z gabinetu od gin) Czekam dziś z niecierpliwością na paczki. Jedna ze smyka, a druga z adapterem do pasów, ponieważ za 3 tyg. wyjeżdżamy na wakacje do Włoch :cool2::cool2:

Co do rogal to dla mnie jest niezastąpiony od miesiąca. Uwielbiam go i mój mąż też:happy2:

Ja mam tego Kojec Motherhood - kup poduszkę dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl
 
Ostatnia edycja:
Matyjasowa mam podobny problem z ubiorem na obronę. Mam fajny komplet żakiet+spódnica, ale nie wiem czy się zmieszczę do tej spódnicy, może dałoby radę poniżej brzucha, muszę sprawdzić. Żakietu na pewno nie dopnę, ale nie musi być zapięty ;p Nad sukienką też myślałam, mam czarną mini z górą szarą w czarne groszki ;p tylko jest dość krótka i musiałabym mieć leginsy jeszcze no i na górę szary żakiet.
 
Co do rogala, to też miałam zamiar kupić przez internet, ale dobrze że tego nie zrobiłam. Poszłam najpierw do sklepu, aby podotykać. Okazało się, że bardzo się różnią, a cena generalnie nie ma tu znaczenia. Uważam, że ten z Motherhood nie jest warty tej ceny, jak dla mnie, strasznie duży. Fajny był z firmy Fiki Miki, jest też taki na allegro (w sklepie był tańszy). Miałam go już kupić, ale zaszłam do jeszcze jednego sklepu i tam znalazłam idealny, za 60 zł, fajna wielkość i fajne wypełnienie. Zwróćcie właśnie na to uwagę, niektóre to takie "flaki".:-)No, ale co tam kto woli. Zanim kupicie przez neta, zobaczcie najpierw w jakimś sklepie stacjonarnym.
 
dzięki za rady klaczek2004. Ja na szczęście mam blisko siebie 2 lub 3 hurtownie z akcesoriami dla niemowląt, więc pewnie będą tam również akcesoria dla przyszłych mam. Pójdę pomacać :)
 
czesc mamusie

witam rowniez nowa mamusie i zdaje sie ze ja mam termin 3dni po tobie:p przynajmniej tak wstepnie
:-)

tez zastanawiam sie nad tym rogalem,ale te ceny sa kosmiczne
:szok: patrzylam tez na allegro ale niema az tyle tych poduszek

pozdrawiam
 
Uważam, że ten z Motherhood nie jest warty tej ceny, jak dla mnie, strasznie duży.

Mnie się osobiście wydaje, że im większy tym lepszy, szczególnie jak się kładę na wznak wtedy jak jest krótki to ma się dolną cześć pod udami, a w takim dużym pod łydkami i wtedy mi jest wygodnie. (nie wiem czy dobrze to wyjaśniłam) Jak leże na boku to nie ma to dla mnie znaczenia. A i ten z Motherhood ma taką centymetrową pustkę z 40 cm od końca, jak się leży na boczku to fajnie się tam stopy komponują:happy2::happy2:, no i poszewkę zdejmowaną do prania. Fajne zdjęcie udało mi się zrobić z rana z rogalem w roli głównej, ale zawieruszyłam gdzieś kabel do przesyłania zdjęć. Szukam.:wściekła/y:
 
o widzę, że rozmowa o rogalach ... ja używam rogala od 10 tyg. dostałam od siostry i jest rewelacyjny. Nie wyobrażam sobie teraz spać bez niego. No i przyda sie później do karmienia. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)
 
reklama
Tez mam zamiar kupic rogala. Na razie jednak uzywam My Pillow Friend - poduszko-zolwia, ktorego dostalam na urodziny. Brzuszek u mnie ledwie widoczny, wiec jak do tej pory zolw swietnie sie sprawdzal :)
Dzis obudzilam sie ze straszna migrena... wypilam kawe bo czesto cisnienie mam za niskie. Teraz chyba pojde pocwiczyc joge. Zwykle choc troche lagodzi taki napieciowy bol glowy. Ja wyniki badan mam w czwartek. A witaminki dla kobiet w ciazy z Omega 3 biore caly czas. Lekarz juz przed ciaza zalecal je brac.
 
Do góry