reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Hej:) Nic mi się ostatnio nie chce, wstanę, trochę posprzątam i potem nie wiem co mam ze sobą zrobić...nudy straszne, odliczam dni do wakacji, kiedy synuś i mężuś będą mieli wolne:-)
Tutaj pustki, czy dziewczyny które mają dostęp do forum zamkniętego mają tam swoje oddzielne wątki???? i tu już wiele z nich się nie udziela??? Dawno nie było kilku stąd te podejrzenia:cool:
Miłego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No na tym wątku robi się nudno, więc pewnie jest tak jak piszesz :) ja nie mam szans by się dostać do forum zamkniętego :) pozostaje mi więc śledzenie tego wątku :)
 
Skoro jest tak jak piszecie, to coś jest nie tak z tym wątkiem zamkniętym, ponieważ podczytuję październik 2012 i tam cały czas się coś dzieje na otwartych wątkach:tak:
 
hej, ja nie biegam za wózkiem ani wyprawką, ale miałam całkiem zalatany weekend, więc tylko w piątek Wam dałam szybko znać że na wizycie było wszystko ok. co do samopoczucia to gdyby nie to, że brzuch mi rośnie i co 2-3 dni czuje lekkie łaskotanie od środka, to wcale się nie czuję jakbym była w ciąży. też się przymierzam do zakupu rogala, ale nie mam pojęcia który wybrać a chciałabym już w tym tygodniu zamówić i się w nim mościć w nocy. co do wątku zamkniętego, to nie do końca widzę sens takiego podziału, ale nie udzielałam się nigdzie wcześniej przed bb więc nie mam doświadczenia z forami.
pozdrawiam wszystkie serdecznie!!!!!!!!!!!!!
 
Nawet nie wiedziałam że już taki wątek istnieje:-p
Fakt cisza tu ostatnio kiedyś nie umiałam nadgonić stron a teraz po 3 posty na dzień.
Może dlatego tu taka cisza i się udzielają na zamkniętym:-) pewnie ktoś coś nam podpowie:-)
Dziś rano poszłam do lekarza z córką bo coś z brzuszkiem nie tak. Myślałam że nie dojdę bo takich kłuć w prawym boku dostałam że ciężko było iść ale jak tylko zwolniłam tempo to nawet przeszło. Jutro do lekarza to się dowiem co to było. Mam wrażenie że dziecko ma właśnie tam nóżki i uciska mi tam cosik.
 
reklama
Też wysłałam zaproszenie na fb, ale chyba z tego co czytałam w regulaminie muszę mieć minimum 100 postów, więc pewnie trochę zejdzie nim uda mi się tyle napisać :(
 
Do góry