reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
mdmd z twocih obliczen wynika to samo co z moich i chyba mamy ten sam termin ja mam 4.11 wpisany bo chyba zle policzylam a ost @ mialam 27.01 hehehehehe jak dodawałam ehheeheh czy moge sie dopisac juz na liste??? ja wiztyte tez wlansie ustalalam zeby bylo jakos 6 tyg wtedy juz cos powinno byc widac:)
a masz jakies objawy ???

pewnie, że możesz, choć na betę nie udało mi się jeszcze dojechać.
objawy to senność, kłucie w podbrzuszu, tkliwe piersi. na razie tyle.
jeszcze jestem w szoku, bo o pierwsze dziecko staraliśmy się długo i z problemami a tu pierwszy "rozgrzewkowy" cykl i już :-)
 
ja jak na razie oczekuje na ta wredna @ i mam ogromna nadzieje ze jednak nie przyjdzie,ma byc niby jutro ale jakos wogole nie czuje tego ,ze ma przyjsc,jedyne co mi doskwiera to klucia w piersiach ale calkiem inne niz zawsze przed @ i takie dziwne skurcze brzucha .oby tylko ne dotarla to w srode tescik.
 
pewnie, że możesz, choć na betę nie udało mi się jeszcze dojechać.
objawy to senność, kłucie w podbrzuszu, tkliwe piersi. na razie tyle.
jeszcze jestem w szoku, bo o pierwsze dziecko staraliśmy się długo i z problemami a tu pierwszy "rozgrzewkowy" cykl i już :-)

mam IDENTYCZNIE, szok że za pierwszym razem się udało, a objawy bolące piersi, kłucie podbrzusza, zmęczenie, zauważyłam też dziś przezroczysty śluz.

Dona to oby do środy! 3mamy mooooooocno kciuki! :-)
 
dona trzymam kciuki ...
no nam sie udalo za drugim cyklem .... a o corcie staralismy sie dosc bo 8miesiecy .....
wlansie ja sie zastanawiam czy aby wszytsko ok ..... ale patrzac na wasze objawy macie to samo....jeszcze chyba za wcześnie na inne chociaz nie powiem ze bym chiala miec mdlosci czy cos ...hehehehe
wywalilo mnie na buzi... mam syfki :)
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie listopadowe od 4 miesięcy staraliśmy się o drugą dzidzie i w końcu się udało:-D dziś ujrzałam dwie kreseczki:-)
Dona trzymam kciuki:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam matyjasowa:-) Jestem mężatką, mamy już dwuletnią córeczkę, a teraz po czwartym cyklu udało się nam zobaczyć dwie upragnione kreseczki:-)
 
reklama
Do góry