reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ja mam wizyty raz na m-c. Czasami jak trzeba coś w innym terminie zrobić , jak posiew, czy dodatkowe szczegółowe usg, to jeszcze wtedy robię. Jak nic się nie dzieje, to lekarz mówił, że nie trzeba tak często. W pierwszej ciąży jak miałam zagrożoną to chodziłam dość często, a to co 2 tyg, później już co tydzień. Widocznie nie potrzebuje teraz chodzić więcej. I tak jakoś ten czas od wizyty do wizyty leci szybko, że mogę poczekać.

Mnie ostatnio łapie porządny nerw. Mój starszak jeszcze mi w tym pomaga.Wrr .. Już czasami opadam z sił. A jak mnie puszcza to wtedy jest ryk - i tak na przemian. Jeszcze teraz muszę się uczyć, bo później nie będę miała czasu przed obroną na podypl.( mam w poł.stycznia), więc jak tylko uśpię młodego to biorę się za naukę. Ach.. zawsze mogło być gorzej :-) Póki co mam siłę w rękach i nogach i jakoś nie jestem "kulawa". Najgorsze są noce, w szczególności jak jeszcze młody do nas przychodzi i wtedy śpimy we trójkę i za bardzo nie ma jak się odwrócić. Wtedy jest cała ceremonia.
 
reklama
Badka współczuje boli!!! I gościa w łóżku ;)
Nasza na szczęście wpada do łóżka koło 6.30 na przeciąganie sie ;)
Ja dziś bez prochów przeciwbólowych bo na 15 waszego czasu mam godzinę prawdy ;) czyli usg i badanie co dalej z ciąża i ile to małe/duże waży i mierzy. Czy nadaje sie na odwrócenie czy na cc sie umawiamy...
O właśnie mi gabrys usiadł w brzuchu...
Czyli jednak glowka w górze jest. Albo ma malutka słodka pupcie ;)
Pamietam pupcie córeczki mojej po porodzie. Takie dwa małe posladeczki które moznaby było zjeść ;) albo chociaż ugryźć...
Kocham matczyne uczucie...jest to coś tak głębokiego... Nieopisanego...
Ocho... Robię sie tkliwa... Porod niedługo ;)
 
hej dziewczyny!! no u nas jest tak, że bez względu na to czy się coś z ciążą dzieje czy nie to od 3 trymestru kobietki chodzą co dwa tygodnie na kontrolę, przynajmniej u większości tak jest z tego co tak się wsłuchałam, chociaż znam takie co chodzą co 3 tyg nawet teraz pod sam koniec
 
Witam:) Mi mój synek tez pospać nie daje, dzisiaj zarządził pobudkę o 5.40 :szok:, a ja zasnąć nie mogłam wieczorem, ostatni raz jak patrzyłam na zegarek była 2.40...

Za to dzisiaj odszedł mi czop zabarwiony krwią, poród niedługo nananananana :-)
 
Kruszka życzę aby mały rósł w brzuszku póki może, niech słucha taty :)
Badka wspólczuję bóli, wiem co to znaczy.
Cyntek powodzenia na wizycie, obyś się uspokoiła, ustaliła konkrety :)
Julitte czekamy na nowiny :) oby poszło szybko i gładko!
U mnie wizyty co 2 tyg. jedna przepadła, bo byłam w tym czasie w szpitalu, jutro mam kolejną, być może następne już co tydzień, u nas taki zwyczaj, poza tym u mnie ostatnio podejrzewano problemy z ciśnieniem i stali się ostrożniejsi. Na dodatek męczą mnie częste skurcze przepowiadające, niebolesne twardnienie, ale przerwy między poszczególnymi skurczami są tak krótkie, że prawie nie czuć, że są. Wczoraj na wieczór mnie dopadło, na szczęście to szybko przechodzi. Ćwiczenia pełną parą ruszyły, ciekawe czego dowiem się jutro.
 
Jak bez krwi to jeszcze pochodzisz;)
Podobno z krwią to tuz przed porodem ;) bez krwi trochę dłużej. Moze odpasc nawet do trzech tyg przed terminem. Tak miałam z Antosia. W kolejnych ciazach czop moze odpasc nawet podczas porodu ;) reguły nie ma ;)
 
reklama
Do góry