reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Juliette gratulacje !

Dla pozostałych rozpakowanych mam też. Nie mam kiedy nadrobić zaległości ale jakoś może mi się uda. Mąż ma jeszcze tydzień urlopu ojcowskiego i dużo mi pomaga. Ogarnąć się jednak nie tak łatwo. Ale nie jest źle.
Tylko po co ten śnieg na dworze ??? Ja bym chciała już na spacerki chodzić.
 
Gratukacje wszystkim mamom ;)
I sobie tez :)
W 37 tyg. O 9.27 urodziłam gabrysia. ;) waży 2700.
Nie mierza tu dzieci.
Zdrowy. Szczęśliwy :)
W końcu!!!!
 
Cyntek ogromne gratulacje! Dużo zdrówka dla syncia, niech rośnie w siłę, a Ty odpoczywaj, bo się biedna namęczyłaś! Wszystkiego dobrego!
 
Hehe .... Gratuluję świeżo upieczonym mamuśką :) Żeby dzieciaczki się zdrowo chowały przede wszystkim:)
Kurcze ja też już zaczynam 37 tydzień więc chyba czas spakować torbę :) Jutro się za to wezmę ....

relganlii02nbu1v.png

w57v3e3kd7gp8p0h.png
 
reklama
Do góry