reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ojj dawno mnie tu nie było... ehhh miałam problemy zdrowotne i leżałam w szpitalu a mój synuś w domku był z tatą i dziadkami! Myślałam że oszaleję z tęsknoty! Ale już w domku:-)
Mój mały jest tylko na butelce i daję mu co 3 godz 120ml wody+4miarki mieszanki. Mam wątpliwości czy to odpowiednia ilość:confused:
 
reklama
olii Oj to miałaś nie ciekawie tak zdala od dziecka :(ale pewnie tatuś dał rade :)
Badka ja miałam plamienia do 5 tyg

A u nas zaczynają się wzdęcia, kolki..... sama już nie wiem co jej dolega? Dzisiaj całą noc przepłakała a jaz nią :( o 5 rano miała rozwolnienie które się utrzymywało do 15 godz. Powodem tego był smażony kotlet schabowy:( położna mówiła,że mam wprowadzać smażone.... widocznie to dużo za wcześnie :(
 
Oli dobrze ze juz w domciu:)
współczuje tych kolek mam nadzieję ze szybko minie :-(
Badka ja miałam też długo.
Pati współczucia biedne dzieci i rodzice życzę żeby szybko minęły;)
Ja dziś dostałam okres:[
Mam pytanie niestety mi brzuch został i nie ukrywam ze mnie to drażni:-( czy mogę używać pasa po cc?
 
Ostatnia edycja:
Maria Ja pasa używam i też miałam cc :) Ja od przyszłego tygodnia wybieram się już na siłownie :) po dwóch ciążach został mi tylko brzuch który muszę szybko zlikwidować
 
Pati pytałaś o płyn do kąpieli, ja używam Nivei naprzemiennie z Oliatum (bardzo dobry, ale drogi). Mojej Małej służą:). Zapewne Twojej kruszynce zalegają gazy w jelitach. My też czasem mamy takie jazdy. Byłam więc na USG jamy brzusznej z Małą i okazało się, że tam leży problem.

Badka u mnie plamienia trwały łącznie 2 tygodnie. Dziwne to było bo po tygodniu była przerwa tygodniowa i potem znów. Ale lekarz przy ściągnieciu szwu robił mi USG i powiedział, ze wszystko gra. Więc nie trudno się domyślić, że po tych 3 tygodniach zaszalałam z mężem:zawstydzona/y:, trudno że trochę wcześnie. A teraz już podobnie jak Maria mam okres. 

Maria ja pasa używałam tylko w szpitalu i od tego momentu już nie noszę, bo po prostu nie ma co mi się kurczyć. Ale sądzę, że można nosić. Mojej kuzynce ktoś w szpitalu wręcz zalecił również w przypadku gdyby chciała zacząć ćwiczyć, to właśnie z pasem. Ale ile w tym prawdy?
 
u nas pojawił się problem, w nocy z piątku na sobotę dostałam wysokiej gorączki, z rana wylądowaliśmy na pogotowiu i mam grypę:( zresztą mąż też. Mała zdrowa, mam nadzieję, że się niczym nie zarazi. A problem pojawił się z karmieniem, bo do tej pory karmiłam wyłącznie piersią, ale przy gorączce 39.8 musiałam tego zaprzestać i podać mm, okazało się że Zosia nie potrafi pić z butelki, a jak już jakoś jej się udało to za około godzinę wymiotowała... jak tylko zakończymy te choróbsko to zaczniemy naukę picia chociażby wody z butli...
mi plamienie się zakończyło po 5 tygodniu, teraz leczę hemoroidy:-(
 
ostkapa współczuje Ci bardzo!!! a ty nie dawałaś nigdy małej mleka w butelce??? moja się nauczyła pić z butelki jak musiałam ją zostawić z mężem a ja coś musiałam załatwić.:-)
 
reklama
pati nie miałam potrzeby podawania jej mleka z butelki, jak ruszałam gdzieś to najpierw nakarmiłam Małą a potem ruszałam... zresztą mam zaradnego męża więc głównie on się zajmuje zakupami i innymi "rzeczami" na mieście.
 
Do góry