reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
no dziewczyny koniec zludzen,marzen i nadzieji,@ przyszla przykro mi ze jednak nie naleze do listopadowek,ale wam zycze powodzenia i cudownych 9 miesiecy trzymam za was wszystkie kciuki i dzieki wam za wsparcie i mile slowa.Pozdrawiam was wszystkie.
 
no dziewczyny koniec zludzen,marzen i nadzieji,@ przyszla przykro mi ze jednak nie naleze do listopadowek,ale wam zycze powodzenia i cudownych 9 miesiecy trzymam za was wszystkie kciuki i dzieki wam za wsparcie i mile slowa.Pozdrawiam was wszystkie.
dona przykro mi bardzo ... naprawde.....
 
Witajcie dziewczyny Maria2008 i Gosiagro gratuluję :-) jak miło że nas coraz więcej
Dona61 bardzo mi przykro że przyszła wredota ale mam nadzieje, że uda Ci sie w tym cyklu i juz wkrótce do nas dołączysz Przesyłam Ci fluidki ciążowe $%&*(((@@#$%%^&:""::L)*&^%$@
 
robi sie nas coraz więcej :-)
ja zrobiłam dzisiaj betę : 1500! w poprzedniej ciąży w tym samym dniu po terminie miesiączki było 300.
9.03 pójdę do lekarza chyba, chociaż wciąż zastanawiam się kogo wybrać. ten od pierwszej ciąży nie umawia na konkretna godzinę i czeka się czasem wieki. teraz, jak już mam malucha w domu , nie mogę sobie pozwolić na tracenie czasu takie.
ale znam go, a jak wybiorę kogoś innego mogę trafić gorzej.
Dona, ja bym nie wytrzymała i zatestowała wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny a powiedzcie mi kiedy robiłyście testy i wyszły wam dwie kreski? u mnie dziś 35 dc przy dość dlugich cyklach i na teście jedna ehhh a miałam nadzieję że do was dołączę
 
reklama
Do góry