reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
WOW udało mi się w końcu dorwac kompa :) Robie to tylko dla Mikiego, bo już nie miałąm dzis siły :)

Dużo szczęścia i zdrówka dla naszego pierwszego Solenizanta!!!:-D:-D:-D
 
Taycia jak tam po porodzie:p ale zleciało :) buziaki dla pierwszegio naszego maluszka

Kruszka ty blizniakowa mama jesteś:) tylko szkoda że się nie udało:(
 
Dziewczyny, wpadłam się pochwalić :)
Wczoraj pierwsze samodzielne 3 kroczki!! :D powtórzone kilkakrotnie, ale zawsze w seriach po 3... ;-)
Ależ mnie matczyna duma rozpiera!!! :-):-D
 
reklama
taycia torcik.jpeg Wszystkiego najlepszego dla Mikiego!!!! Dużo zdrówka!!! przepraszam ze dopiero dzisiaj, ale szczerze Ci powiem że myślałam o Was już w dniu "waszych" urodzin. niestety nie dałam rady aż do dziś wskoczyć nawet na chwile na nasze forum.

multi gratuluje kroczków, wcale Ci się nie dziwie że jesteś dumna z Błażejka. na Twoim miejscu tez bym była. z takim upragnieniem czekam na samodzielne kroczki Zosi...

Dziś mieliśmy bardzo dziwna noc. Ja padłam o 20.30 spać z wielkim bólem głowy. Ale nie mogłam zasnąć gdzieś do około 22. Zosia budziła się chyba co pół godziny, no powyżej 10 razy pojękiwała :-( nie wiem niestety dlaczego. mam nadzieję, ze to nie żadne choróbsko:angry: do tego w mojej pracy najpierw szefowa miała anginę, teraz stażystka ma bakteryjne zapalenie gardła, a mnie dziś w nocy tez zaczęło gardło (migdałki) pobolewać. Wystraszyłam się i rano dokooptowałam rutinoskorbin i ssę chlorchinaldin, płukanie gardła woda z solą, a zaraz herbatka z miodem i cytryną idzie. Niestety mam wrażenie że jestem "otwarta na zarazki" przez te nieprzespane noce, wieczne zmęczenie, latające wirusy w pracy. Aż się boje pomyśleć o tym, że Zosia może coś załapać.
Wzięłam tez sobie na te konto (wiecznej pracoholiczki) wolny poniedziałek i wtorek...obym nie spędziła ich w łóżku!:szok:
 

Załączniki

  • torcik.jpeg
    torcik.jpeg
    4,5 KB · Wyświetleń: 37
Do góry