reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Basia- moim chyba się właśnie taki skok skończył- cięzko było nocą mały się budził i po 10 razy nerwowy roztrzęsiony, ale już od kilku dni śpi znów super....

Byliśmy dzisiaj młodym po butki wiosenne :-D z Ami bez problemu, zKacprem kłopot bo podbicie ma masakryczne, ale coś dorwaliśmy z tym,że wiązane na sznurowadła, zamek z boku też jest, ale w jego szczególnym przypadku oba rozwiązania będą na codzień używane.....
Tak a propo butów to już kiedyś to oglądałam: Pierwsze buty dziecka - Paweł Zawitkowski - Mamo Tato co Ty na to - YouTube
 
reklama
Dawno mnie nie bylo :) jeszcze nie urodzilam ale to juz koncowka :) maly wg usg wazy juz 4kg :D ja ostatni weekend spędziłam w szpitalu ze strasznymi skurczami. Rozwarcie na 2,5cm, wody mi sie sacza. No i czekamy :tak:
Maly jest w troszke złej pozycji bo glowka w dol ale plecakami do moich plecow ale mam nadzieje ze jakos damy rade :)

Ostkapa a Wy macie jakies problemy z nozkami malej? Bo tak czytam o tych bucikach. My mamy na te chwile jakies 20 par i w sumie nie zwracałam uwagi na podeszwy czy zapietki itd kupuje takie jakie mi sie podobaja najwiecej mamy z Zary. I we wszystkich ladnie chodzi, wrecz biega :p Po domu boso lub w rajtuzkach czy skarpetkach.

Taycia u nas rano i wieczorem 210-240ml mleka
 
multi u nas też jest "zapominalsko" z mówieniem. jednego dnia mówi ładnie miś - mea, a drugiego już nie potrafi. Tak jest z wieloma słowami.

aneta nie mamy problemów z nóżkami, ale wielokrotnie słyszałam że buciki dla dziecka powinny być z zapiętkami sztywnymi, nad kostkę. I tego się trzymamy. poza tym u nas wizyta u ortopedy jest zlecona od głównego lekarza tuż po porodzie. Czyli najpierw dwa badania bioderek, potem jak dziecko siedzi, a potem jak dziecko chodzi.
poza tym trzymam kciuki za lekki poród.
olii mi też ciary przeszły;-)

Zosia niestety od paru dni kaszle, w nocy kaszel suchy, w ciągu dnia mokry. Inhalujemy ją solą fizjologiczną, pewnie od jutra też berodualem. Dziś ciocia która jest lekarka ja osłuchała i jest czysto w oskrzelach, więc poczekamy z wizytą u lekarza, spróbujemy sami zadziałać. Kupiliśmy tantum verde, ale niestety nie da sobie Mała psiuknąć:-(
Poza tym też nie wiem czy nie mamy właśnie jakiegoś skoku. Nadal wymusza wszystko płaczem, nadal gryzie, a jak bije to robię "no no no" i tłumaczę że należy głaskać - nawet nieraz działa:-) bo te kiepskie noce to myślę że przez kaszel.
 
Ostka- wow u na tylko 2 badania bioderek i tyle, no chyba,że coś nie tak to wiadomo dalsza diagnostyka....siedzienie raczkowanie i chodzenie to mieliśmy w poradni rozwoju tylko dlatego,że moje miesiąc przed terminem urodzone więc traktowane jeszcze jako wcześniaki. ''

Oli- no własnie dlatego też już zainwestowaliśmy w wiosenne :-) i już dzisiaj je testowali :-)
 
Hej Mamusie!

Aneta
- szczesliwego rozwiazania. Do koncowki juz niewiele.

Ostkapa - duzo zdrowka dla Zoski!

Basia - u Nas tez zabki... gorne czworki wyszly, teraz dolne czworki ... Mikus bardzo marudny.. jeszcze zlapalismy jakies przeziebienie i psikamy, kaszlemy... oby w nic powazniejszego sie to nie przerodzilo.

Maz byl z Malym w szpitalu na konsultacji odnosnie szmerow serduszka i co sie okazalo? NIE MA ICH!!!!! NIE MA SZMERÓW!
jestem przeszczesliwa....

Oczywiscie lekarka kazala natychmiastowo ograniczyc mleko i jak za pomoca magicznej rozdzki Mikus przestal pic mleko nad ranem.
Mamy 89 cm i 14,5 kg. O my God!

Pozdrawiam Was wszystkie cieplo
 
reklama
Moje łobuziaki buziaki :-D
IMG_4172.jpgIMG_4081.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4172.jpg
    IMG_4172.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 47
  • IMG_4081.jpg
    IMG_4081.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 47
Do góry