reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

kruszka TY jesteś docelowo z Warszawy? może warto byłoby się przepisać do innej przychodni, jeśli w tej macie takie kolejki??
jeśli chodzi o szczepionki, to my prócz podstaw, szczepiliśmy tylko na pneumokoki. Pediatra powiedziała nam że ta na rota nie są już aż tak pewne, bo zabezpieczają tylko na część bakterii.
Za to termin ustala się z dnia na dzień. Z tydzień wcześniej dzwoni się jedynie o receptę.

W piątek byliśmy na kontroli i całe szczęście Zosia była już czysta osłuchowo, ufff! Za to pojawiło się zaczerwienienie gardła, którego wcześniej nie było. nie wiem co o tym myśleć. psiukamy tantum verde i tyle póki co.

babyduck jestem pod wrażeniem wymyślności dań dla takiego malucha. sama bym na to nie wpadła:-)
 
reklama
Babyduck dzięki, ja jeszcze jogurtu nie mogę jej dawać, teraz jeszcze przy przeziębieniu mało co chce jeść, tylko mleko wciąga. W sumie to je to co my, staram się tak kombinować, żeby nic mlecznego nie było, kto chce to śmietanę na talerzu bierze do zupy, ewentualnie starszym coś extra robię
Ostkapa zazdroszczę, że tak z dnia na dzień na szczepienie możesz zapisywać, u nas dawniej też tak było,a teraz lipa.
 
Babyduck u mnie na marcowkach jest sporo dziewczyn z Warszawy jesli nadal potrzebujesz??

My mieslismy szczepienie tydzien temu. Pierwsze przeciwko odrze / śwince / różyczce. Do tej pory miala 3szczepienia w 3,5 i 12msc zycia na błonice / tężec / krztusiec / polio / zakażenie Hib. Kolejne szczepienie bedzie miala dopiero w szkole w wieku 6-8lat.
Wazy 11600 i mierzy 81,5cm :) i poki co okaz zdrowia.

U nas ciezki okres. Moj pracuje na wyjazdach i jest tylko na weekendy w donmu wiec siedze sama z dwoma maluchami... Oj ciezko ciezko, padam z sil
 
Ostkapa mieszkam w Piasecznie. Korzystamy z usług LX i mamy tam bardzo fajna pediatre i nie jest to tylko nasze zdanie, bo jest strasznie oblegana. Nie chce jej zmieniac, bo nie mam szczescia do lekarzy dla Frana. A ta akurat, tfu tfu... W sumie to mamy przglad zrobić, a szczepić jakos sie boję. A ostatnio zauwazylismy, ze im rzadziej chodzimy do lekarzy tym lepiej dla Frana dla nas. Spokój w domu :tak:

Aneta no wierze , że nie jest łatwo, ale ze slyszenia wiem, że tak jest tylko przez kilka pierwszych tygodni. Powodzenia :)

Baby
takich dań to ja nawet w domu nie robię hahaha.

My zaczynamy na spacery wychodzić. Franek tylko czasami zakaszle,a tak to juz zdrowi jestesmy. Cudna pogoda, jest pieknie :)
 
My szczepień musimy sami pilnować. Chyba się umówię w końcu bo u nas chwilowy brak smarów i kaszlu:-) Nie wiem dziewczyny jak u was ale u mnie pogoda cudowna-aż niewiarygodne:-) Tymek dziś spał całą noc od 20.30 do 7!!! coś pięknego:-D

Aneta wierzę że jest ciężko

Jakiś czas temu pisałam że z naszych starań o drugie dziecko jak narazie nici-ale chyba się myliłam! Jakiś czas temu zrobiłam 3 testy i wyszło że nie jestem ale okresu nie dostałam więc kto wie.... może akurat... :-)
 
AnetaNorwegia, zapytaj na marcówkach jeśli możesz. Ja pytałam, ale post został potraktowany jak ogłoszenie i usunięty :(

Olii, no to trzymam kciuki!
 
Kruszka - ja tez mieszkam w Piasecznie :-)
Aneta - oj ciezko masz sama przez caly tydzien, ale cora juz sporo potrafi, wiec o tyle lzej. Jestes silna babka - dasz rade.
U nas jakos ciagke zawirowanie. Starszy skonczyl 4 lata i daje nam czadu strasznie. Ja myslalam, zd ja minid bunt 2 latka to bedzie troche lzej, ale widze, ze to chyba dopiero sie zaczyna ;-)
Cora troszke zakatarzona, no i mnie tez dopadlo jakies przeziebienie i przy okazji przesilenie wiosenne :-D Oby do wiosny !
 
Czesc Mamuski!

Aneta - gratuluje duzego dzidziusia! Poczatki sa trudne, ale na pewno dasz sobie rade..

U Nas nastepne szczepionki dopiero w 4 roku zycia

Badka - mowisz, ze 4latek tez dokazuje ostro? Duzo zdrowka dla Corci

Olli - koniecznie sie pochwal jak cos zaskoczylo. U mnie z Mikusiem tez 3 testy negatywne , a potem buuum 2 czerwone krechy. Powodzenia!

A u Nas dobrze. Mikus przesypia cale noce od 2 tygodni . Bez pobudek, bez placzu... samo przyszlo.. widocznie dojrzal. Matka cieszy sie jak glupia, chociaz I wstaje kolo 6.30, ale to co ;)

Zycze Wam milego dzionka
 
reklama
anetażyczę wytrwałości, cierpliwości i siły!!!

olii trzymam kciuki za dwie czerwone kreseczki na teście:-)

badkazdrówka! no i wytrwałości z czterkolatkiem. aż się boję kiedy Zosia wejdzie w okrez buntu, bo i bez tego jest "gadzior":-)

kruszkapewnie, jak dobry lekarz i zna już Franka to trzeba przeboleć kolejki:-)
U nas też kolejki, ale zapisy z dnia na dzień całe szczęście. Ja też mogłabym się przepisać do nowej, bliższej przychodni, gdzie jest super lekarz i gdzie póki co nie ma kolejek, ale budują przy niej nowe osiedle i boję się, że za rok, może dwa tam też będzie tłumm....

Ach wiosna idzie, a przede mną trzy soboty pracujące...:-(
 
Do góry