reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

:)
moj szef sie musial dowiedziec o mojej ciazy bo zwalnial wszytskich wiec musialam mu powiedziec
dookolo atroxhe osob tez juuz wie rodzice wiadomo tez:
ale fajnie wyglada 6 tydz eheheheheh
 
reklama
85asia dzięki;-) dobre z tymi walentynkami - ale za to jakie prawdziwe:-D

U mnie wiedzą lider i szef w pracy.. musiałam im powiedzieć bo chciałam żeby mnie przeniesli gdzie indziej. Wiedzą nasi bliscy znajomi rodzice i 2 koleżanki w pracy.. A reszcie zaczne się chwalić po usłyszeniu serduszka:-)

synovia ja jeszcze nic nie widziałam..
 
Dziewczynki kochane trzymajcie kciukasy nadszedł dzień prawdy !!!! zrobiłam betkę i będę czekać do 14 z wielką niecierpliwością i nadzieją dzień jest dzis u mnie paskudny zimny ale mam nadzieję że pomimo tak brzydkiego dnia będzie to dzień radości .


U mnie o ciąży wiedzą wszyscy co mieli wiedzieć leżę prawie drugi tydzień więc grypy nie mogłam udawać babcie się modlą za kruszynkę by tym razem się udało .
 
nie widziałyście ale macie objawy a ja widziałam a objawów w sumie nie miałam żadnych jak sa objawy to człowiek pewniejszy a jak nie ma objawów to nie czuje się w ciąży .
 
ulala:8314017 pisze:
Dziewczynki kochane trzymajcie kciukasy nadszedł dzień prawdy !!!! zrobiłam betkę i będę czekać do 14 z wielką niecierpliwością i nadzieją dzień jest dzis u mnie paskudny zimny ale mam nadzieję że pomimo tak brzydkiego dnia będzie to dzień radości .


U mnie o ciąży wiedzą wszyscy co mieli wiedzieć leżę prawie drugi tydzień więc grypy nie mogłam udawać babcie się modlą za kruszynkę by tym razem się udało .

3mam kciuki! I czekamy na wisci:))))
 
Witam :-)
U mnie dzisiaj też szaro, buro i ponuro......

Ja też jeszcze nie miałam żadnego USG, tak jak Nanulika napisała u niej ledwo co było widać a ja byłam kilka dni wcześniej u ginia to całkiem byłoby kiepsko tylko bym się denerwowała potem, no ale nic jeszcze tydzień i zobaczę :-)

Ulala- moooocnnnooo trzymam kciuki, że ładny przyrost betki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a brak objawów to też dobry objaw:tak::tak::tak::tak::tak::tak: myśl pozytywnie- wierz mi pomaga!!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny,
gratuluje fasolek. Ja właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży.
Prawdopodobny termin to 7.11.2012.
Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego na te wspaniałe miesiące
 
Do góry