reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Dziewczyny a co ile macie wizyty i badanie USG? Ja miałam w 6 tyg i 7.5 dni no i teraz mam aż do 13 tyg czekać i chyba oszaleje z niecierpliwosci. Z drugiej strony boje się znowu iść ok 10 tyg bo jakoś przeraża mnie kolejne USG dopochwowe. Po ostatnim zaczął mnie brzuch boleć i chyba przez 3 dni bolal. Nie wiem czy to akurat przez USG ale zaczął boleć po badaniu....
Od którego tyg wykonuja USG przez brzuch??
Makrele można jest na 100% bo jest wedzona na gorąco i są zabijane bakterie podczas wedzenia.

anka26- bardzo bardzo mi przykro
 
reklama
ja miałam w 6tc i następne dopiero w 13tc.
też jestem trochę ciekawa, ale wierzę, że jest wszystko ok. i podobnie jak ty wolałabym nie mieć już usg dopochwowego, żeby tam się nic nie podziało.

a w którym tc można już określić płeć?
 
hejka
anka26,07 przykro mi :-(

ja zrobila dzis bete. wyniki dzis.mam dwa dni wolnego bo przeziebienie wieksze mam wiec nie ryzykuje. siedze pod kolderka i pije goraca herbatke
 
Anka strasznie mi przykro . . .


Lola koniecznie przy kolejnej wizycie powiedz lekarzowi, że po ostanim USG czułaś ból. USG "przez brzuch" wykonuje sie chyba od 12/13 tygodnia.
Żabka duzo zdrówka życzę :-)
Sunovia podobno juz w 12 tygodniu, ale jakoś nie jestem przekonana. "Po 20 tygodniu ciaży mamy zwykle pewne rozpoznanie"
 
A my z fasolką byłyśmy na badaniu 8tc ,a bardziej to dowiedzieć się czy naprawdę jesteśmy, a teraz mamy iść 10 tc z badaniami. Czy dokładny termin już powinien mi lekarz podać ? W ogóle to jest zdezorientowana,nawet nie wiem o co mam go spytać, bo jestem trochę przerażona tą ciążą. Nie spodziewałam się jej teraz.
 
Ja byłam na usg najpierw w 5, później w 7 tc. Za tydzień idę po zwolnienie i gin powiedział, że też zajrzymy co u dzidzi ;)
Ausente mi lekarz też nie podał dokładnego terminu. Sama go wyliczyłam na podstawie ostatniej @. Powiedział, że wielkość zarodka jest odpowiednia. Co do pytań to same zaczną się nasuwać jak już się oswoisz z ciążą. Zapisuj je na kartce, bo podczas wizyty wylatuja z głowy- ja tak miałam :) i nie martw się, napewno lada dzień oswoisz się z faktem, że będziesz mamusią ;)
 
ja już oglądałam moją fasoleczkę ;)
Nikita - ja się po prostu boje że mnie na to nie stać i nie dam sobie rady. Będzie cudowne moje dzidzi na pewno ,no ale stresuje się tym strasznie że sobie nie poradzimy. Nasze maleństwo miało 11 mm w 8 tygodniu ;)
 
reklama
aniu - bardzo, bardzo mi przykro, nie ma teraz słów:-(
[*]

Elzu - sama się zastanawiam, po prostu niektórych bawi jak nabierają innych:no: u nas była dziewczyna, która twierdziła, że jej dziecko na sepse umiera, wszystkie jej współczułyśmy, tylko dziwiło nas to ze była cały czas aktywna na forum, chyba w takim momencie się o forum nie myśli tylko jest przy dziecku i tak wpadła, po prostu w głowie się nie mieści:no:

Wesoła kobietka - ja mogłabym non stop spać:-) tylko dziecko mi nie pozwala, hihi

Dreddka - buuu, dużo zdrówka!

qwas- cudownie, że z maleństwem wszystko ok, widzę, że tą torbiel masz tak samo dużo jak ja:-( mam nadzieję, że szybko nam sie wchłoną

Lola - ja usg miałam w 6 tyg, teraz będę miala w 12 tyg, wizyty mam co miesiąc

sunovia - najlepiej poczekać z okreslaniem płci w okolicach 18-20 tyg, w poprzedniej ciązy lekarz w 13 tyg powiedział mi, że będę miała chłopca, który w 20 tyg zamienił się w dziewczynkę:eek::-D
 
Do góry