reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Bett, gratuluje córeczki :)

Wesoła, widze ze u nas jest podobna sytuacja. Marzyłam o dziewczynce, ale u mojego męża w rodzinie rodzą sie sami chłopcy, dlatego byłam w szoku jak usłyszałam ze bedzie dziewczynka, zwłaszcza ze mam przeczucie na chłopaka... Dlatego jeszcze nie nastawiam sie na 100% na dziewczynkę zeby pózniej nie było ogromnego szoku. Choć przyznam, ze do brzucha juz zwracam sie Zuzia i jakos wyjątkowo dobrze mi z tym :)

Za 2 tyg mam polowkowe i mam nadzieje ze wszystko sie wyjaśni :)
 
Ja mam wizytę we wtorek i będę w 17 tc.- ciekawe czy mi gin coś powie na temat płci. Obstawiam chłopca, ale to tylko przeczucie, a nie chęć.
Gratulacje z udanych wizyt.
 
ja byłam przekonana, ze bedzie druga dziewczynka tak mocno, ze teraz jak wiem, ze chlopak to nie potrafie wybrac imienia. jak bedzie duzo plakal to "Ryczard".
Propozycja córki na imie dla brata to "Bzyczek"
fajnie, ze sie zarozowilo. Gratulacje!
Prawda jest taka, ze dla rodzicow dziecko to dziecko.i nawet jesli ma sie jakies oczekiwania co do plci to potem sie tego nie pamieta i nie mozna sobie wyobrazic, ze bartek bylby anią.
moze na liscie listopadowek mozna by zaznaczyc gdzie rozowo gdzie niebiesko, a u kogo niespodzianka.
Ale to chyba dopiero po obronie Matyjasowej :-)
 
Ostatnia edycja:
Bett - gratuluję poznania płci ! dużo dziewczynek chyba już,co?
Ja czekać muszę jeszcze 11 dni. Ciekawa jestem bardzo. Bobas mocno daje o sobie znać,ale kopie mnie w podbrzuszu,więc pewnie główkę ma pod piersiami albo sobie słodko pływa :-D:-D:-D u Męża 3 siostry, u mnie siostra i brat. Pierwsze dziecko SYN, więc może drugie CÓRECZKA?? ;-) we will see :-D
 
Hej Moje Miłe Panie :-)

U mnie czasu deficyt, pocieszam się faktem, że zakończenie roku już za pasem :cool2:

Jeśli jesteśmy w temacie penisów i wagin :-D to u nas w 13 tyg. na usg lekarz zasugerował chłopca, aczkolwiek nie nastawiam się zupełnie, za wcześnie było, zgaduj zgadula ;-)

Z Synkiem jak byłam w ciąży to od początku tylko na synka się nastawiałam :-) miałąm tzw przeczucie, które udało mi się zmaterializować :-D

Teraz jestem zdania, że chłopcy to coś najcudowniejszego na świecie, zatem kolejny byłby dla mnie wielką radością, aczkolwiek dziewczynka jeśli by była, to również szczeście wielkie by zagościło :-) Tym bardziej, że wszyscy nam dziewczynki życzą :happy2: Co z czasem zaczynam odbierać jak na prawdziwego oportuniste przystało tj "a ja chłpoczyka bym chciała" :-D:-D :-D
 
reklama
Do góry