reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
cyntek!!! no wreszcie!!!!!! już po wszystkim, pewnie już masz dość co, ale najważniejsze że maluszek już na świecie i możesz go przytulić do siebie cyntek, julitte, panziorka gratulacje dla kolejnych mamusiek ;* teraz napiszcie każda w którym tyg urodziłyście bo suwaczki pousuwane ;)

ja teraz to mam przeczucie, że ja po terminie jednak rodzić będę :O bo u mnie kompletnie nic się nie dzieje, nie czuję nawet zmęczenia tą ciążą, chyba jeszcze u nas sporo czasu do rozwiązania, w sumie to nie wiem co mam na ten temat sobie myśleć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I ja się dołączam do gratulacji!!

U mnie dzidzior strasznie mało aktywny. Czasem gdzieś poczuję jak uciska mi pęcherz, ale generalnie - zapadła cisza w eterze. Śmiejemy się, że cisza przed burzą... HEheheh...he
 
cyntek!!! no wreszcie!!!!!! już po wszystkim, pewnie już masz dość co, ale najważniejsze że maluszek już na świecie i możesz go przytulić do siebie cyntek, julitte, panziorka gratulacje dla kolejnych mamusiek ;* teraz napiszcie każda w którym tyg urodziłyście bo suwaczki pousuwane ;)

ja teraz to mam przeczucie, że ja po terminie jednak rodzić będę :O bo u mnie kompletnie nic się nie dzieje, nie czuję nawet zmęczenia tą ciążą, chyba jeszcze u nas sporo czasu do rozwiązania, w sumie to nie wiem co mam na ten temat sobie myśleć

esmeralda ja chyba też urodze w terminie lub po bo naprawde dobrze sie czuje brzuch jakos zbytnio nie przeszkadza.. ale odbicie w lustrze to już inna sprawa ;/

cyntek i pandziora GRATULACJE!!! NIECH DZIECIACZKI SIE ZDROWO CHOWAJĄ !!
 
Weźcie nic dziewczyny nie mówcie:p Bo ja się dzisiaj tak dziwnie czuje, Brzdąc też mało aktywny, oby mnie dzisiaj nie zaskoczył, bo jak na złość, akumulator nam się w wozie ładuje, moja kurtka w pralce, hehe. Na szczęście jeszcze z torby wyciągnęłam ciuszki dla małego i je przeprasowałam kolejny raz, bo w tej torbie to wyglądają jakbym je psu z gardła wyciągnęła, a aż tak upchanych tam nie mam. Już nie wiem co mam sobie myśleć, jestem zmęczona ciążą, może dlatego, że pierwszą miałam rozwiązaną szybko, i nie toczyłam się tak długo. Ale i tak każdy mi się dziwi, że na chodzie jestem, bo z córą 2 razy na dzień na spacerki wychodzę, a to do sklepu lecę, a to co innego latam i robię... No i mam wrażenie, że naprawdę jak słonica 3 lata w ciąży chodzę...:dry::dry::dry:
 
Cyntek i Pandziorka GRATULACJE:-)

Źle się czuję, dalej bolą mnie plecy i znowu brzuch, nawet apetytu nie mam:-(
Przeraża mnie ten poród:-(
nawet nie wiem jak skurcze rozpoznać:-:)-:)-(
 
no ja też już po..Filip ma 2850gr i 52 cm...urodził się 20.10, termin miałam na 03.11..o porodzie wolę nie pamiętać
Gratuluję :)
Gratukacje wszystkim mamom ;)
I sobie tez :)
W 37 tyg. O 9.27 urodziłam gabrysia. ;) waży 2700.
Nie mierza tu dzieci.
Zdrowy. Szczęśliwy :)
W końcu!!!!

W końcu :) Gratuluję :)

Ale wysyp... mam nadzieję że ja też już niedługo...
 
reklama
Do góry