reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Listopad 2014

reklama

irving

Zaangażowana w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny,

nie odzywałam się baaardzo dawno. Jakos brak czasu, remont, tu urlop i zaniedbałam forum.
Nie nadrobię na pewno wszystkiego - więc jak tam u Was? Ja mam problem z twardniejącym brzuchem - przy remoncie się przepracowałam :(

marlena91

Fanka BB :)
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Czesc Listopadowe mamuski!
Jak tam Wasze maluszki?
Zaczynacie juz wprowadzanie jakis warzywek i owockow, przy karmieniu piersia czy czekacie do 6 miesiaca?

judy38

Rozwiązania
0
Maluszki z listopada są ale mamusie przeniosły się na wątek zamknięty ;) moja też z listopada a miał być październik .

marlena91

Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
AAA no chyba ze tak ;)

a mozna sie tam jakos dostac? ;)

Ostatnia edycja:

judy38

Rozwiązania
0
Nie wiem jak... Chyba tylko piszą do nich prośbę w prv wiadomości. Niestety nie znam nikogo od nich ;)

reklama

marlena91

Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
A wiec jak z listopada, to jak sie teraz ma?
Wprowadzilas juz produkty stale czy dalej na samym mleczku?
I jak z zabkowaniem? Czujesz ze to juz za niedlugo? :)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry