reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2014

reklama
Hej dziewczyny,

nie odzywałam się baaardzo dawno. Jakos brak czasu, remont, tu urlop i zaniedbałam forum.
Nie nadrobię na pewno wszystkiego - więc jak tam u Was? Ja mam problem z twardniejącym brzuchem - przy remoncie się przepracowałam :(
 
Czesc Listopadowe mamuski!
Jak tam Wasze maluszki?
Zaczynacie juz wprowadzanie jakis warzywek i owockow, przy karmieniu piersia czy czekacie do 6 miesiaca?
 
Maluszki z listopada są ale mamusie przeniosły się na wątek zamknięty ;) moja też z listopada a miał być październik .
 
Nie wiem jak... Chyba tylko piszą do nich prośbę w prv wiadomości. Niestety nie znam nikogo od nich ;)
 
reklama
A wiec jak z listopada, to jak sie teraz ma?
Wprowadzilas juz produkty stale czy dalej na samym mleczku?
I jak z zabkowaniem? Czujesz ze to juz za niedlugo? :)
 
Do góry