reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Koleżanki dziecko jest dwa miesiące starsze, chodzi już super prawie biega, dopasowuje elementy i jest na etapie wrzucania wszystkiego do pralki i kibelka. Tak wiem 2 miesiące to duuuza różnica hehe :p
 
reklama
gosikkk raczej nie ma szans

NaNa8 myślę, że to wynika z tego, że asymetria często towarzyszy zaburzeniom neurologicznym u dzieci i wadom rozwojowym, ale zdecydowana większość problemów z napięciem mięśniowym dotyczy dzieci całkowicie zdrowych.


My jesteśmy właśnie po ostatniej kontroli u fizjoterapeuty. I kończymy to...
 
Moja też zjada te owoce z tubki i sama sobie je "wciąga". Właśnie tak nauczyła się pić ze słomki bo to w sumie ten sam mechanizm.
Ostatnio byłam z nią na spacerze i nie chciała usiedzieć w wózku więc jej to kupiłam- ten mus w tubce- i dałam do ręki. To był błąd- wszystko było z musu- mała, wózek, ubrania, zabawki w wózku...
 
A ostatnio przeczytałam ze z dziećmi po asymetrii lub braku/wzmożonym napięciu powinno się chodzić do psychologa...

No mnie sie ostatnio pytali na rehabilitacji czy bylismy u logopedy i psychologa. U logopedy bylismy ale o psychologu to bym nie pomyslala nawet, ze takie malenstwo... ale sie podpytam lekarzy przy okazji.
 
Moja też zjada te owoce z tubki i sama sobie je "wciąga". Właśnie tak nauczyła się pić ze słomki bo to w sumie ten sam mechanizm.
Ostatnio byłam z nią na spacerze i nie chciała usiedzieć w wózku więc jej to kupiłam- ten mus w tubce- i dałam do ręki. To był błąd- wszystko było z musu- mała, wózek, ubrania, zabawki w wózku...

Dlatego ja kupuje mlodemu bulke bo sie zajmie a okruszki latwo sprzatnac. Bo chrupki tez sie lepia i caly sie nimi umaze zawsze...
 
Ja miałam raz i posmarowalam... pastą do zębów i zeszło. Ale nie na następny dzień

Noo mój też mówi "daj niech sama trzyma" :p on nie wiedział czym to grozi :p.

Boje się trochę, co zrobię jak się nie da zniwelować tej asymetrii?? Ech znów zmartwienie
 
Ja używałam takiej maści LIPS ale trzy dni min...
Moja uwielbia grysiku na drodze tylko wyjdziemy z domu koniecznie musi usiąść i pogranicza rączkami w tych krycia potem kilka garść do góry z ładowanie na głowie we włosach i gotowa do powrotu do domu i przymusowego przebrania ale jest tak szczęśliwa jak dam jej tam posiedzieć... no cóż dobrze ze są pralki... każdy wspomina ze jako dziecko chodziłam cały czas brudna ale swoje dzieciństwo wspominam bardzo wesoło i chętnie bym wróciła do tych lat... no cóż sprawdza się powiedzenie brudne dziecko to szczęśliwe dziecko...
Piaskownice tez uwielbia....
Dobrze ze jeszcze nie wpadła na pomysł jedzenia tych kamyk ów. ..
 
reklama
Hej coś za często głową mnie boli dziś znowu. Może z przemęczenia ?
Odwołań wizytę u dentysty. Pójdziemy jak zejdzie opryszczka.
Wiecie co tak mi przykro dziś poprosiłam mame żeby przypilnowala mała chciałam większe zakupy zrobić zgodziła się ale z taką miną ..... juz więcej prosić jej nie będę. Normalnie się poryczalam. Bo chodziLO mi o godzinkę nie prosiłam jej o nie wiadomo ile. Umiesz liczyć licz na siebie to jednak prawda. Naprawdę nie proszę o pomoc sama sobie radzę zakupy gotowanie sprzątanie wszystko z małą robie . . Na pokaz to jest pierwszą ale żeby pomóc .... Żenada. Strasznie mi przykro. I teraz obrażona jest ze podrzucilam jej mała. Z tych nerwów głową mnie boli chyba. To się wygadałam. ...
 
Do góry