reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Przed tym pierwszym razem zawsze jest mnostwo znaków zapytania :) ja tez duzo spie tylko jak sie klade za wczesnie to później budze sie o 5 i kręcę do 7 :/ musze jakos wytrzymac bo juz mi sie oczy zamykają
 
reklama
ewel87 cheetah
no wlasnie ja tez za bardzo sie nie odzywam do nikogo hehe;) A co do picia to jeszcze jakos mogloby przejsc ale ja tez palilam i rzucilam i teraz ani nie pale ani nie pije wiec w ogole ciezko to utrzymac w tajemnicy...planuje sie zaszyc do maja ;) Jest mi tez glupio bo bylismy niedawno u znajomych i sie odgrazalam ze teraz musimy koniecznie sie u nas spotkac a tu 3 dni pozniej test pozytywny....no i przeciez nie zaprosze gosci w weekend i nie powiem ze przepraszam ale nie pije i papierosy tez rzucilam bo przeciez nikt palcem robiony nie jest i zaraz sie domysla o co chodzi;) Bajki z antybiotykiem dzialaja na raz ale wymyslanie co tydzien nowych bajek jest troche uciazliwe, szczegolnie dlaczego ani nie pije ani nie pale jednoczesnie;)
 
Gosia , 85Justyna - współczuję, oby wam się udało następnym razem :*

Laski - jeśli chodzi o witaminy i polecanie ich przez doktorów.Ja bym brała poprawkę na to co polecają, pracowałam kiedyś przy zatrudnianiu takich przedstawicieli medycznych, oni nam opowiadali jakie rzeczy lekarze biorą za wciskanie ludziom leków suplementów danej firmy, od perfum, po stroje robocze, aż do obiadków z takim przedstawicielem. I tak co miesiąc, bo taka jest rotacja takiego przedstawiciela w danym rejonie. Kazał lekarz brać witaminy, sprawdź jakie są najlepsze dla Ciebie, bo ten Omega Med to niby taki dobry, ale ja tam nic widzę oprócz dha i subs. pomocniczych, żadnych witamin nie ma prawie. No chyba że źle widzę więc mnie oświećcie jakby co....

a jeśli chodzi o ćwiczenia- Ja też jak niektóre laski, traktuje ostrożnie swój organizm. Mam 2 pasażerów w niezbyt fajnym układzie więc muszę uważać zwłaszcza że często boli mnie brzuch, na basen bym chciała chodzić, ale mam daleko bo 30km. mam nadzieję że przy okazji gina się uda., w 1 ciąży nie było problemów, 2 dni przed porodem miałam 3 zaliczenia na uczelni, a 2 tyg. po porodzie pojechałam na egzamin 30 km . dalej : ) także było super. a teraz to lekka porażka z ruchem...


kasieczna- a z której dzielnicy jesteś? bo ja na jarotach (generałów) mieszkałam cały czas.Bo z rocznika to ty raczej do mojego najmłodszego brata bardziej pasujesz :p bo ja 86 jestem.
 
hej. ja dziś zostałam 100% pokonana przez chorobę. jutro idę do lekarza i chyba skończy się to antybiotykiem.
Justyna bardzo Ci współczuję. trzymam kciuki.
eeeeee dziewczyny tekst o tym że nie wiecie jak mąż sobie poradzi z prowadzeniem domu jak ty będziesz w zaawansowanej ciąży to kochane będziecie same prowadzić dom. ciąża to nie choroba. ja ważyłam ponad 100 kg jak chodziłam w pierwszej ciąży ledwo się ruszałam upały po 30 stopni a ja obiad gotowałam dla męża i sprzątałam. z chęcią prałam i prasowałam rzeczy dla małego. a teraz jestem sama z synkiem w ciąży i też będę musiała ogarnąć. nie krytykuję tylko uświadamiam że jak to koleżanka napisała parę postów dalej że rozpieszczone jesteśmy i tak delikatne że szok
 
Gina nie bierz tego co oni ci dali lo matko a nie chcieli cie w szpitalu zostawic??Natka ja mialm absolutny zakaz jakiekolowiek aktywnosci zanim zaczely sie komplikacje ,ciaza blizniacza jest na samym poczatku juz wyzszego ryzyka
Ja biore witaminy ciazowe ale mnie od nich nie mdli I biore magnez dodatkowo ha co do picia to ja mam jakas mega wielka ochote na alcohol:szok: dziwne to u mnie znajomi to chyba malo kumaci bo na wieszku lezy ulotka od lekarza o ciazy I nikt sie jeszcze nie zapytal :-Dwracam do ogladania meczyku:-)
 
reklama
Wczoraj rano zaczelam strasznie wymiotowac i mialam problemy z oddychanie wiec maz zadzwonil po karetke powiedzial co i jak zabrali mnie dali kroplowke i przepisali te tabletki nic nikt nie wspomnial o zostaniu w szpitalu ja rozumiem ze do 12 tygodnia nie ratuje ciazy ale zeby dac cos co moze zaszkodzic dziecku no to juz jest przegiecie a najlepsze to ze lekaz doskonale wiedzial ze jestem w 8 tygorniu ciazy i sam powiedzial ze wymiotuje bo normalne w ciazy
 
Do góry