reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

My żyjemy w konkubinacie. Tyle lat ze wszyscy myślą że my po ślubie :-)
Moja też jak się zdenerwuje rzuca się do tyłu. Tańczyć uwielbia włącza sobie sama muzykę i tańczy tzn. Buja się na boki. Autami lubi się bawić j jeździć jeździkiem. Odpycha sie nogami i gania za bratem.
Karolinka była chyba u wszystkich specjalistów i ostatnio byłyśmy na usg brzuszka i wyszło ze ma powiekszone miedniczki nerek. Musimy to zbadać . .
 
reklama
Moja tez dźwiga butelki z wodą, zawsze się boję i zabieram. Ostatnio na nogę sobie upuscila.
My też konkubinat, że znajomymi się z tego śmiejemy :) bo takie śmieszne słowo.
 
Ja już od dawna pracuję a teraz mała poszła do żłobka :)) I jestem zadowolona. Zaaklimatyzowała się bardzo szybko...Jest najmłodsza i oczywiście najmniejsza :)

Wnuczka- Twoja córka ma 11 zębów, 90 cm wzrostu, 12 kg wagi...Ty jesteś pewna, że ona nie ma dwóch lat??? To niesamowite jak dzieci się różnią. Moja to dosłownie połowa Twojej...
Walcz z tym nocnikiem bo warto- moja starsza w wieku 13 miesięcy wołała na nocnik...Młodsza nadal przed nocnikiem ucieka :)

My z mężem jesteśmy małżeństwem sześc lat...

Mała mówi nawet dużo- mama, papa (tata) papa (papa), halo, bam, mniam, baba, daj...
 
Mamy zrobić badanie moczu i iść do pediatry. Za 2 lub 3 miesiące ponownie usg. Nie czytałam o dziwo dr Google wiec nie wiem wszystkiego :-) lekarz od usg mówił ze przy ponownym usg może być ok a ja jak nie to do nefrologa.
Moja ma 77 cm i waży 9600.
Konkubinat tez mnie smieszy ta nazwa. Jak patola hihi.
 
Nasz Antek to jest straszny zlosnik i nadal walczę z odzwyczajaniem go od piersi. Jestem już taka zrezygnowana że chce mi się wyć . Nasz Antek jeszcze nie chodzi i chyba mu wygodnie raczkować. Ja chciałam mu myć pierwsze ząbki takimi silikonowym szczątkami na palec ale on nie cierpi jak mu się coś do buzi wkłada, a ma już 4zabki. Wy dajecie maluchom taka normalna szczoteczkę dla dzieci, może powinnam spróbować ? Mama mówi od wielkiego dzwonu. Najczęściej tata, da(daj), i jakieś takie po swojemu. Jeszcze pies to sss a kot to ttt

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam taki zestaw szczoteczek od pierwszego zabka z związku z tym ze szybko gina daje jej ta która akurat mam pod ręką najbardziej lubi ta z długim włosem daje jej do rączki i potrafi pół godziny nosić i gryźć...
Myślę że ma mniej niż 90 nawet mniej niż 86 bo niektóre ubranka trochę przy długie inne w sam raz... tak sobie uswiadomi łam teraz ze przez rok jej masa urodzeni ową zwiększyła się prawie pięciokrotnie...
 
Ja mam dwie szczoteczki ale narazie używamy jednej, pastę z ziajki bez fluoru z ksylitolem zamiast cukru.

Ubranka ubieram na 86 ale nie wiem ile ma.

Gosikkk będzie dobrze!!!

11 zębów, łoooo szok :)
 
reklama
Mikołajek zwiększył wagę 7miokrotnie,az trudno mi w to uwierzyć! On mi sie dalej wydaje taki malutki... ale to tylko sie tak wydaje ;) ubrania 74/80, waga 7550 kg. Ma faze na wstawanie. Potrafi raczkowac ale krótkie dystanse a wstawanie to teraz nr 1. Staje ladnie pełna stopa i upada na pupę.
Nauczył sie koci koci i macha znowu na papa. Duzo gada po swojemu,buzia mu sie czesto nie zamyka. A dzis mnie ugryzł! Ale jak bolało, szok! On ma tylko 1 ząb i 3 juz takie czubki wystajace.
Kupiłam mu nocnik, bardzo sie cieszyl jak go posadzilam. na razie chce go oswajać. Bo zmiana pieluchy to katastrofa... dziś mi pościel kupa wysmarować i musiałam zmieniać. Bo ucieka i se siada, masakra. Moja mama kiedys co chwile pytała czy mu pieluche zmienić a teraz juz tylko mnie informuje bo nie daje rady.

Jeśli chodzi o zloszczenie sie to tak, zdecydowanie rosnie mi maly zlosnik. Az sie boje co to bedzie...potrafi usiąść i wymachiwać nerwowo rączkami i plakać nerwowo. Szczegolnie, jak mu sie zabiera cos niekoniecznie bezpiecznego do zabawy.

Zeby myłam szczoteczka na palec a teraz kupilam zestaw 3 z roznymi końcówkami. Nie da sobie umyc wiec dzis mu dalam i sam sobie tam trochę gryzl. Mysl ze za jakiś czas załapie. Często myje przy nim zęby i spiewam mu dla zachęty.



Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry