reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Moim mama choć jak tylko wyjdę z pokoju... od kilku dni jak coś jej ktoś zabiera i mówi że nie wolno to mała na to krzyczy ,, moje jest,, taka cwaniara... taka mala istota a u mnie już sobie w życiu radzić... hehe

U mojej koleżanki córki wykryto białaczkę mała ma 11 miesięcy... podobno komórki młode mają zaledwie kilka tygodni ale to nowotwór...
 
Wnuczka ojej :( przykro

Dziewczyny zmieniło się coś w waszych jadlospisach ? Dajecie coś nowego , lub inaczej ? Podzielcie się :)
 
Małej przedłużalo się przeziębienie w sumie katar i kaszel dostała antybiotyk kilka dni później zaczęły się pojawiać siniaki na ciele mimo że mała w nic się nie uderzyła ani nie przewróciła nie chodzi jeszcze... poszli do lekarza badania krwi wszystko wykazały... gdyby nie te siniaki nikt nic nie podejrzewałby nie wiadomo kiedy zorientowali by się o tej chorobie...
 
reklama
A dziewczyny powiedzcie mi jak tam życie tzn dogadywanie się z partnerami teraz , zbliżenia , wyjścia itp ??
 
Do góry