reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja kiedyś marzyłam o małej różnicy między rodzeństwem- tak do dwóch lat...ale tak jak pisze NaNa nie czułam tego. Poczułam jak starsza córka miała ponad dwa lata, że czas pomyśleć o kolejnym dziecku.

Chciałam też mieć trójkę, ale na razie zdecydowanie odpuszczam te plany.
 
reklama
Mój maż bardzo chce mieć drugie dziecko bo lada moment stuknie mu 40stka. Ja się boje, ze ciezko będzie ogarnąć mi 2kę. Męża nie ma od 7-19 wiec niewiele ma czasu na pomoc i zabawę z synem.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę tym które mają za sobą drugą ciążę i poród . Te zamartwianie się , myśli itp itd chyba też się trochę boję :(
Teraz koleżanka miała takie podejrzenie , raz poronilam , zastrzyki cała ciążę ehh.
 
Wlasnie tak naprawde cala praca spada na matke mimo wszystko. I to ona powinna przede wszystkim chciec drugie i wiedziec czy sobie poradzi. Ja nie zdecydowalabym sie na drugie jesli maz nie bardzo by mi pomagal i nie bardzo chcial sie bawic z dzieckiem.
Nie chodzi przeciez o to zeby koniecznie miec wiecej niz jedno. To juz kazda musi sama zdecydowac.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babki wieczór jak miło i przyjmie brzmi ja się relaksuje w wannie x na torami kosmetykami które dostał z pół roku temu... po prostu nie było kiedy... takie domowe spa...
Ciężko mąka kobitki takie jak ja ze nie potrafią usnac dopóki mieszkanie nie będzie w miarę normalnym stanie... podobno Pani domu która na cały czas mieszkanie w idealnym stanie to Pani domu która ma zmarnowane życie... ale cóż poradzę ze Lubie porządek chociaż ciężko mówić o porządku przy dzieciach... jestem z siebie dumna bo parę razy położyłam sir spać mimo kuchni nieposprzątanej po kolacji... hehehe...
 
Olcia poszalałaś :) jak grzeczna dziewczynka nie wracałas o zmroku hihi :)
Zajmie się ktoś małym, żebyś mogła zamknąć oko na chwilę ?
I tak godzinę krócej szalalas bo czas dziś zmienialiśmy :).
Przestawiacie z tego powodu dzieci jakoś ? Ja dalej daje o takich samych godzinach . Tylko młoda dosypia , ciekawe jak będzie wieczorem.
 
reklama
Do góry