reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Byliśmy ale w Polsce , bo jakoś tak wyszło z różnych przyczyn .

Dziewczyny czy któraś się orientuję .... mała chodziła boso i ma takie 3 kolki w stopie ale nie da sobie tego wyciągnąć co mogę zrobić ?
No i jeszcze czy od tego może być np sepsa ? Bo nie wiem czy iść do lekarza już jutro bo ma na szyi takie delikatne przekrwienie (taki pasek ) martwię się
 
reklama
My jesteśmy aktualnie nad Solina. Pogoda byla super do dzisiaj do 15. Kilka dni upałów mała nie wychodziła caly dzień z wody... jutro powrót najprawdopodobniej przez Rzeszów bo słyszałam że piękne miasto? Z mala problem tylko ze spaniem śpi góra pół godziny dziennie... kupiłam super termos dla dzieci na jedzonko w smyku i kupuje różne zupki w restauracji i mam do wieczora dla niej jedzonko a ja głupia miałam sama gotować... Z mowa cały czas do przodu nadal uwielbia powtarzać dlatego mówi coraz bardziej wyraźnie no do nie dawna był totek teraz pięknie mówi kotek na dziadka przed wyjazdem mówiła igmunt teraz mówi Zygmunt... małe rzeczy a bardzo ciesza...
 
Na razie nie robiliśmy żadnych badań czy to na alergie czy astmę. Zobaczymy jak będzie jesienią.
Teraz zmieniamy żłobek. Dostał się do miejskiego.
Mleko daje juz tylko krowie ew. Gotowa kasza z mm ale tylko rano i dla wygody.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Śniadanie: jajko na miękko jajko sadzone kasza manna z owocami lub kanapka. Drugie śniadanie: jogurt z owocami lub serek waniliowy lub kanapka czasami Jagodzianka bo mała uwielbia jagody rzadko parówki... Obiad: najczęściej zupa krupnik ryzowka rosół pomidorowa ogórkówa buraczkowa lub drugie danie makarony z sosami szpinakiem leczem gołąbki bigos z młodej kapusty sosy z kasza jeczmienna lub jaglana... Podwieczorek.: kanapka lub sama kiełbasa lub budyń czasami kisiel z jabłkiem do tego jakiś owoc nektarynka brzoskwinia arbuza śliwki. Kolacja: z reguły zupa lub drogie z poprzedniego dnia. Ostatnio wreszcie zaczęła jeść kanapki z ogorkiem zielonym lub pomidorem.
 
Po mojej od razu widać jsk jest głodna marudzi i zaczyna wolać spać mamusiu idziemy zamiast jeść... ciężko idzie to jedzenie bez czegoś ciekawego jakiejś zabawki kuleczki czy przy najmniej ciekawej rozmowy o tym kogo dzisiaj widzieliśmy gdzie byliśmy itp... o dziwo w restauracjach jadła pięknie obserwując co sie dzieje dookoła... niestety nie obyło się bez wpadki podczas obiadku w Rzeszowie mała kilka razy wolała ku radości wszystkich klientów do dziewczynki jedzącej frytki... nie wolno jeść frytki... frytki są bee... od keczupiku będzie bolał brzuszek... I wtedy zrozumiałam ze trzeba bardzo uważać na to co mówi się dziecko ze ono to wszystko zapamiętuje i wykorzystuje w odpowiedniej sytuacji często niepotrzebnie....
 
U nas posiłki wyglądają bardzo słabo. Śniadania/kolacje jajka pod rozna postacią i trzeba przed nim chować bo zjada swoje i nasze...parówki raz z szynki raz z indyka, suchy chleb/bułka(nawet już z masłem nie chce!). Kasza/platki na krowim mleku, placki,.naleśniki, zupa czasem na kolacje
Obiady to zjada przeważnie tylko sucha kasze,bo kasze wszystkie uwielbia, makarony orkiszowy, żytni-generalnie ciemny. Nie chce mięsa. Zupy tylko bez mięsa ew. kotlet z kurczaka/schabu
Warzywa to najlepiej marchewka z rosołu lub buraczki. Ogolnie bardzos slbo :(

Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry