reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Dzien dobry.

Oletka ja jak nie wiem gdzie moje dziecko to na 100 % w kibelku siedzi a on ma juz prawie 3 lata hahhaha zawsze fascynuje go cos nowego
 
Moj ma 15 mcy ale jego to fascynuja te kwiatuszki żelki to do muszli sie przykleja, juz ra probowal je zbadac w rękch ale w pore zareagowalam ,szok teraz tylko caly czas musze pilnowac zeby lazienke zamykac;)
 
85justyna a kiedy mialas ostatnia@ ktory to tydzien ciazy.
Ostatnią @ miałam 28 stycznia a owulację około 15 lutego czyli jest teraz 4 tydzień

Poranek rozpoczęłam mdlosciami wiec oby potem było lepiej.
Ach te mdłości masakra nie wiedziałam że mogą być tak upierdliwe
Ja cos mam jakies przeczucia ze z tego to nic nie bedzie;/ nie mam zadnych obiawow- porownujac to w poprzedniej ciazy bolaly mnie piersi i jakos ten brzuch bardziej bolal :/
Musz e Ci powiedzieć że ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów, żadnych mdłości czy bolących piersi- ciesz się że nie musisz ściskać sie codziennie rano z kibelkiem. Będzie dobrze :-)
Witam :) Jestem ja :) 4 tydzień:) poród na 3 listopada:))))

Witaj gratuluję :-)

Ja dopiero wróciłam z pracy a tu już tyle napisane... szalejecie :-)
Miłej soboty
 
I ja się witam :)
Termin na 1 listopada.
Pierwszy test z bladą drugą kreseczką już 5 dni przed planowanym @ :)

Co do objawów ..to w sumie brak oprócz roztargnienia..które na każdym kroku widzę,nawet tutaj założyłam nowy wątek listopadowy bo nie widziałam że już takowy istnieje chociaż 15 minut się gapiłam w te wątki :szok::rofl2:

lekki ból piersi i zmienny humor który mnie samą denerwuje :wściekła/y: i to na tyle z objawów..na szczęście bo córcia w brzuchu to wymęczyła mnie od samego początku ;)

Pierwsza wizyta 16go marca :)
 
reklama
Do góry