reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

No u mnie też jeszcze nie było nic widać na usg ale nie kazała się martwić powiedziała że to normalne :)
Dała skierowanie na BHcg i robiłam je w piątek wynik będzie w poniedziałek i w poniedziałek kazała je powtórzyć:)
 
reklama
Ja byłam w czwartek u lekarza i kazała zrobić w piątek i powtórzyć w poniedziałek:)
A pracujecie, czy jesteście już na zwolnieniu??:)
 
Ja po maciezynskim wrocilam do pracy (styczen 2015) a pod koniec miesiaca dostalam wypowiedzenie;) takze do konca kwietnia mam kase ale siedze w domu bo zwolnili mnie tez ze swiadczenia pracy
 
Polozylam sie juz, i odczuwam zdecydowsnie mocniejsze kłócie w podbrzuszu, ale to dlatego ze nanosilam sie Oliwiera, caly dzien tylko na rączki i na rączki, zęby mu wychodzą i bardzo marudny sie zrobil ;(
 
reklama
Objawy to jeszcze przyjda, mamy czas, mnie juz przestalo klóć , to chyba z przemęczenia było,
Jak ja juz chce ten 11 marzec, zeby wszystki jasne było;)
 
Do góry