reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

85justyna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2010
Postów
1 233
No i stało się :) wczoraj zobaczyłam dwie kreseczki na teście i to po pierwszym miesiącu starań, jestem pełna nadziei e wszystko będzie ok:) Wg OM to jest 4 tydzień a poród 4 listopada... są jeszcze jakieś listopadowe mamy?
 
reklama
No nareście!

Tak bardzo czekałam na wątek listopadowy :)

Ja dwie kreseczki zobaczyłam 14.02. Beta tego dnia 40. Potem było 84, 221, 615, 1309 i 2850 :)
Sprawdzałam również progesteron i z racji, że spada zostały mi zmienione leki.

Jestem juz mama prawie dwuletniej Jagusi i trzech Aniołków. O ta ciążę staraliśmy się 4 cykle. Jestem pełna obaw, ale i bardzo się ciesze. Jutro mam pierwsza wizytę u gina i już obgryzam pazury ze zdenerwowania :(

Termin wychodzi ma na 29.10 ale corke przenosilam chwile wiec liczę, że i tym razem bobo nie będzie chciało wyjść wcześniej. Mogę z wami zostać prawda? [emoji6] [emoji5]

Justyna,

Tobie bardzo gratuluję i życzę super nudnej ciąży :)

Pozdrawiam [emoji8]
Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Ostatnia edycja:
To przywitam się i ja :) Wczoraj teścik słąbiutko pozytywny, dzisiaj rano kolejny ale negatywny, więc pobiegłam nav betę a tam wynik 102,2. Nie wiem czsy mogę się już cieszyć, bo we wrześniu straciłam fasolkę w 7. tygodniu :( Tak się zastanawiam, może zrobić dodatkowo progesteron...? Jak myślicie?
 
Majowa mamusia,

Ja polecam sprawdzenie progesteronu. Wrazie gdyby był zbyt niski lekarz przepisze leki i będzie dobrze. U mnie pierwszy wynik przy garści lekarstwo to 91 potem 84, a we wtorek 52 przy tej samej dawce luteiny i duphastonu. Pojawiło się nawet plamienie przez ten spadek. Lekarz zmienił lek i jest już dobrze :)

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny tez chce do was dolaczyc;)
Zrobilam test dzisiaj i wyszla slaba kreseczka mam nadzieje ze to oznacza ciaze, do ginekologa umowilam sie dopiero na 11 marca i juz wiem ze to beda najdluzsze dwa tygodnie....
A tak pare slow o mnie to mam na imie Ola, 28 lat i mam juz 15 miesiecznego Oliwiera.
To bylnasz pierwszy cykl staran;)
 
Cieszę się że nie jestem sama :) Ja wizytę u lekarza planuję po 10 tak żeby ewentualnie było już widać serduszko :)
 
Ja jestem po wizycie :)

Wszystko dobrze. Pęcherzyk prawidłowej wielkości. Według om termin mam na 29.10 z usg lekarz jeszcze mi nie podał. Dostałam skierowanie na estradiol, progesteron i cały panel badań dla ciężarnych. Za półtora tygodnia wizyta serduszkowa :)

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
reklama
Kamilove widze ty sama siebie zaliczylas do listopadowych mam a dziewczyny daly cie do pazdziernikowych. Majowa mamusia ja myslalam ze jak we krwi jest np44 tak jak ja mam to te sikane powinny byc krechy wielkie i czerwone a tu dupa ja mialam 2 testy tak slabe ze zastanawialam sie czy serio tam cos jest czy mi sie zdaje a na becie wyszlo 44
 
Do góry