reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowa Mama u ginekologa:)

reklama
O kurcze, a gdzie Ty mieszkach Dziewiątkeczko?? A tak przy okazji, to jak się do Ciebie zwarac? Per Dziewiąteczki? :)
Pewnie się już nastawiłas, a tu trzeba będzie czekać na następną wizytę. Ja się zbroję w cierpliwość, bo dopiero 11 kwietnia ide do mojego gina. Nie ma terminów wcześniej:(
 
Dziewiąteczki albo Aga ;-)
Mieszkam w Zamościu a do gina jadę aż do Świdnika, zalało Krasnystaw..Izbicę. Ale mój mąż wybadał sprawę i okazało się że jednak droga jest przejezdna także śmigamy..troszkę się stresuję :p
 
Hej dziewczyneczki listopadóweczki :). Jak się czujecie? Co u Was?
Byłam prywatnie na Usg w piatek i zobaczyłam to MAŁE SZCZĘŚCIE (4,9mm)
i jeszcze mniejsze serduszko które stuka:) SUPERRR. Myślałam ze zwariuje ze szczescia!
Miły pan doktor powiedział ze to mniej wiecej 6- 6,5 tygodnia.Było super! Data porodu 12.11.2007 ( imieniny teściówki, hihihi jak sie uda, bedzie miała fajny prezent)
A dziś...ehh, dziś byłam juz państwowo, w przychodni.Dziewczyny porażka.W naszym kraju chyba nie da sie nic miło załatwić bez pieniędzy.Trafiłam na okropna babke. W sumie opierniczyła mnie, ze przychodze do niej za wczesnie, bo ciąze tak na prawde mozna stwierdzić w 12 tyg i to jest dopiero ciaża.Jak pokazałam jej Usg to jeszcze bardziej na mnie naskoczyła "Po co pani to robiła tak wcześnie!?" ," To kompletnie nie potrzebne!" itd. Koszmar.Myslałam, ze wyjde i trzasne drzwiami.Nie pytała nawet jak sie czuje, kompletnie nic. Zbadała tylko stwierdziła ze macica jest wielkosci "meskiej pięsci" i zebym przyszła do niej pod koniec kwietnia... Nie mam za bardzo pieniązków na to zeby szaleć prywatnie, tym bardziej ze na razie wszytko jest ok. Ale zaczynam szukac innego lekarza. Jak macie jakiegos dobrego z Warszawki,dajcie znać...do tej kobiety juz nie pójde.

Pozdrawiam was gggggooorąco i niech Wam wszystkim zdrowo bija serduszka.I życze zebyście nie trafiały na lekarzy debili :)!!!
 
Ojej:)
Zbyt pozno..na debili juz trafilam:)
Ale skonczylo sie dobrze:)
A moze lista rekomendowanych na stronie?

Co do mnie..to zero objawow:p
Wielka ochota na mleko:) Ale to normalnie;P
 
Mihir przeczytałam twoją historię i strasznie wspólczuję - oj bidulko pewnie sie najadlaś strachu przez tego konowała. Radzę ci jako zaawansowana ciężarówka - lepiej sie zastanów czy chcesz chodzić do takiego gina - czy nie lepiej zawczasu go zmienić na jakiegos poważniejszego i bardziej odpowiedzialnego czowieka!! pozdrawiam
 
Oj..ale ja juz zmienilam. I to jest w sumie dosc droga zmiana..Bo jezdzic do niego bede daleko..A raczej do niej..Po tym wszystkim..mam dosc..a to ze jest daleko..wytrzymam..NIe chce wiecej nigdy takich historii:)
 
Najważniejsze żeby ginka była sprawdzona - i poysl sobie że to w sumie raz w miesiącu - więc nie tak często :) Dzasz radę !!! Życzę tobie i maleńswtu wszytskiego naj!!!
 
Karmelcia ależ cudnie, ze zobaczylas swoją Kruszynke! ja już sie nie mogę doczekać. No a ta baba z przychodni, coż pomińmy milczeniem, ale napewno znajdzie się lekarz, który jest kompetentny i życzliwy zarazem, a przyjmuje w poradni. Wiele dziewczyn chodzi tylko tak i nie narzeka. także wcale nie jest powiedziane że trzeba płacić. Tylko dobrze trafić. A ja Ci niestety nic nie doradzę, bom z Krakowa...
 
reklama
Chyba zostane ginekologiem ;D
A tak swoja droga to nie powiecie mi..ze po ciazy..tazkiej swiadomej kobieta nie moglaby niejednego gina przescignac w wiedzy:p

A co ja ostatnio przeczytalam:)
Pewna brazylijska(?) koszykarka..dowiedziala sie o swojej ciazy..w 9 miesiacu:p
NIe wiedziala o niej, a swoj brzuch i wage zrzucala na diete i treningi.
Do pojscia do lekarza zmusil ja trener ktory cos zauwazyl i go oswiecilo. To sie nazywa...nie..juz nie bede wredna:p
 
Do góry