reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowa Mama u ginekologa:)

reklama
Mialam ze swoim troszke problemow..ale juz jest ok:p
Nie chcial mi dac skierowania na badanie..
Nie wiem dlaczego pisze o "nim" jako o facecie skoro to kobieta..ale chyba taka mam swiadomosc ze to jakis babochlop:p
Mam nadzieje ze wasze wizyty wiaza sie tylko ze szczesciem i ze nie mialyscie nieprzyjemnosci..a jesli tak..To tylko powiedzcie ktory/ktora to... 8)
Juz ja sie tym zajme :D
 
A ja mam superową gin :)...wcześniej do niej nie chodziałm, poradziła mi ją moja kuzynka...taka fajna babka i co dla mnie najważniejsze strasznie interesuję się wszystkim, dopytuje a jak są jakieś wątpliwości to wszystko wyjaśni... ;)

Nastepną wizytę mam 31.03...zobaczę moją kruszynkę jak urosła :D
 
Dziewczyny, kiedy się wybieracie na pierwszą wizytę/ A może już byłyście? Wiecie kiedy się powinno iść?

I mam jeszcze pytanie: czy słyszałyście o tym, żeby w 1 trymestrze odstawic witaminy? Zeby zażywac tylko kwas foliowy? Mojej przyjaciółce tak zalecił gin i chciałabym wiedzieć czy tak powinno być za każdym razem?

Pozdrowienia!!
 
isia, pierwsz4e slysze?? - przeciez to w pierwszym trymestrze fasolka najbardziej sie rozwija ( wszystkie organy)
 
Cześć dziewczynki ! Pozdrawiam gggggorąco wszytkie nowo-upieczone mamunie i te z wystającymi brzuszkami i te których dzidzie juz wyskoczyły z brzuszków tez :).
Dopiero wybieram sie do lekarza ( w czwartek czeka mnie usg) ,ale juz sie wpisuje na forum, a co tam ;). Z moich obliczeń wynika ze jestem w 31 dniu ciąży (tzn.od momentu, kiedy zrobiło sie maleństwo ;) ),czyli z lekarskiego punktu widzenia w sumie 6 tydzień i troszeczke. Mam pytanko : czy to nie za wcześnie na usg? i jakie usg robią w tak wczesnej ciąży? pewnie "dowcipne" hehehe.

Jeszcze Raz Pozdrawiam,
3majcie sie cieplusieńko kobietki
 
Hej!
A więc w związku z moimi wątpliwościami co do przyjmowania preparatów wielowitaminowo-minerałowych na początku ciąży - zadzwoniłam wczoraj do mojego gina, i kazał mi odstawić i przyjmować sam kwas foliowy i ewentualnie magnez z wit.B6. Powiedział, że w pierwszym trymestrze, jeśli nie ma wyraźnyvh niedoborów, to nie stosuje się tych złożonych preparatów.
No więc ja odstawiłam, tym bardzoej że słyszalam coś o wit A, że nie powinno się jej przyjmować na początku ciąży. Słyszałyście coś takiego?

Pozdarwiam was goroąco!
 
Karmelcia i jak usg?? Bo Ty już po? i co? Widać było dzidzę?? Pisz koniecznie co tam!
Pozdrawiam!
 
hey dziewczyny jak radzicie sobie z mdłościami? mnie zaczeły dreczyc i co gorsza trzyma cały dzien ..6tydzien
papa ala
 
reklama
ja z tym nie mam problemów póki co. Właściwie to bym chciala mieć, bo to by świadczyło o rosnącej becie. Ale jutro badania, i się wyjaśni, czy rośnie...
 
Do góry