reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

Madziunia!
Ja tam uważam że Twój brzusio jest śliczny pomimo że rzeczywiście malutki.. :)
Jowita chyba się zgadza z tym bo zaczela brykac właśnie po całym moim brzusiu.. :)
 
reklama
Wszystkie brzusie śliczne są ....
I tu pytanie a propos: czy wypada pokazywać sięw dwuczęściowym kostiumie na plaży? ::)
 
tak, tak, chodziło mi czy pod parasolem wypada ;D
dzięki temu można kupić normalny kostium, a nie ciężarówkowy, którego poużywam przez dwa tygodnie i co potem?
już bym chciała na wakacje......
 
No tak Klementynko..
a to my z wczorajszej wycieczki 23 tydzień dziś się zaczął :)
brzusio22tydz9df.jpg
 
cammi - piekny brzusio!!!!

klementynko - dwuczesciowy jak najbardziej!!!- inaczej bedziemy wygladac jak boje na wodzie albo kolorowe splawiki...
 
cammi, to chyba jednak bliźniaki będą ;D mój brzuszek wygląda podobnie :)
mam nadzieję że uda mi się tego Tomaszka przeforsować, bo najnowszy pomysł mojego M - WITUŚ ::) :mad: ::) :mad:
Nie wiem skąd on czerpie natchnienie :p
 
Jasne KLEMENTYNKO ze dwuczesciowy kostium moja siostra bedac dwa razy w ciazy jezdzila na plaze tylko w takim.Ja tez tak zamierzam.CAMMI PIEKNY BRZUSIO ciekawe kiedy ja sie takim pochwale?
 
reklama
moje drogie listopadowe brzuszki,
zuzia i ja zegnamy sie z wami na dwa tygodnie bo jedziemy do tatusia!!!HURA :)
marze juz o jeziorku i wylegiwaniu na trawce...mniam

dbajcie o siebie i o wszystkie dzidzie w brzuszkach ;D

czy to przypadek?pewnie duzo sie zmieni ale na razie nasza lista obecnosci zapowiada sie ciekawie :
poczatek listopada dziewczynki a koniec listopada chlopcy...hmmm ;)

pozdrawiam
 
Do góry