reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

reklama
A no to racja...Bardzo Ci współczuję ale myślę że masz dużo czasu i nawet kiedyś na następną pociechę:)
Miło że ciągle nas odwiedzasz to bardzo wporzadku że się nie odcielas:( jesteśmy z Tobą:)
Jeżeli wam to nie przeszkadza to nie mam zamiaru się odcinać :) Miło czasem popatrzeć na inne szczęśliwe mamusie :) i trzymam mocno kciuki za każdą z Was :*
 
No ja też się martwię dziś napisała Paulina o braku serduszka i się podlamalam jak łatwo można stracić to dziecko A kiedyś myślałam że jak ktoś jest w ciąży to już nic tego nie zmieni..A to tak kruche ,bezbronne:(
Ja też się zdołowałam Pauliną, bo sama w czerwcu przez to przeszłam.
Cała moja rodzina to przeżyła bardzo.
Ale staram się pozytywnie myśleć. Ze sto razy dziennie mówię: Jezu ufam Tobie i bądź wola Twoja. Modlitwa mi bardzo pomaga.
 
A to mój brzuszek [emoji5]
2018-04-25%2021.03.25.jpg
 

Załączniki

  • 2018-04-25%2021.03.25.jpg
    2018-04-25%2021.03.25.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 1 048
reklama
Powiem wam szczerze że ja do tej pory nie zdawałam se sprawy że to może się wydarzyć itp. Dwie ciążę miałam praktycznie bez komplikacji nie zdawałam se sprawy co czyją kobiety które tracą tą ciążę a teraz wiem jak to jest I nikomu tego nie Życze ... :(
 
Do góry