reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

reklama
Ja jestem w 14 tc, wg USG ciąża jest dwa tyg starsza, a kompletnie nic po mnie nie widać...

Wg usg jesteś już w 16tygodniu? Wow[emoji33] mój jest większy wg usg tak 8-9dni i myślałam, że to dużo ale dwa tygodnie? [emoji33] to ile miał ostatnio CRL na wizycie, w jakim tygodniu? [emoji5][emoji846] moze wysoka jesteś?
 
Mam 164cm wzrostu... To moja pierwsza ciąża. I na razie waże mniej niż przed zajściem w ciąże...
Pojechałam na USG genetyczne będąc w 13t0d. Dziecko było już za duże na badanie... Genetyk musiała zaniżyć CRL, bo inaczej program nie obliczyłby ryzyka... Wtedy miało 84,3 mm. Niedużo przekroczona wartość, ale zawsze... ostatni gwizdek tak naprawdę, a przecież czas na to badanie jest do 13t6d. Gdzieś nawet widziałam, że niektórzy robią do 14t1d.
 
Mam 164cm wzrostu... To moja pierwsza ciąża. I na razie waże mniej niż przed zajściem w ciąże...
Pojechałam na USG genetyczne będąc w 13t0d. Dziecko było już za duże na badanie... Genetyk musiała zaniżyć CRL, bo inaczej program nie obliczyłby ryzyka... Wtedy miało 84,3 mm. Niedużo przekroczona wartość, ale zawsze... ostatni gwizdek tak naprawdę, a przecież czas na to badanie jest do 13t6d. Gdzieś nawet widziałam, że niektórzy robią do 14t1d.

Ja byłam na prenatalnych 12+1 i mój mój CRL 733mm, 10dni pózniej już 9,5cm, wiec dużo za dużo na to badanie -byłam u swojego gina na wizycie a to był chyba 13+4? I mi wychodzi ze ciąża starsza wg usg tak o 9dni,max 10... Dwa tygodnie starsza to ciężko mi jest sobie wyobrazić [emoji5]jakby w 1dzien okresu owulacja hehe [emoji3]ale Oki, duży dzieć,ładnie przybiera [emoji106][emoji846]
 
Owulacje na bank miałam w połowie miesiąca... zawsze bolał mnie brzuch po jednej stronie, no i miałam śluz owulacyjny. Mój mąż był wielki jak się urodził :D Jego mama będąc z nim w ciąży nie była w stanie siadać... albo stała albo leżała. Mam nadzieję, że mnie to nie czeka ;)
 
20180516_204210.jpg



To moj wieczorny brzuchol po ostatnim usg 13t3d
 

Załączniki

  • 20180516_204210.jpg
    20180516_204210.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 755
reklama
Do góry