reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

reklama
@Balonsbalons
Piękny brzuszek [emoji5]

@Sasanka14
Chyba już sie nie ukryje [emoji5] śliczny [emoji846]
Ta sukienka jest dosyć luźna więc jak ja puszczę to wyglądam jakbym sporo przytyła (a przecież tylko kg!) ;) tzn. widzę, że ludzie którzy nie wiedzą zauważają ale wstydzą się zapytać czy to ciąża czy przesadziłam z jedzeniem [emoji28]
 
Ta sukienka jest dosyć luźna więc jak ja puszczę to wyglądam jakbym sporo przytyła (a przecież tylko kg!) ;) tzn. widzę, że ludzie którzy nie wiedzą zauważają ale wstydzą się zapytać czy to ciąża czy przesadziłam z jedzeniem [emoji28]

Hehe a wiesz nie wiem czy nie mam podobnie [emoji5] chodzę do pracy w luźnych bluzkach i niby nie widać, no ale przecież czasami sie ułoży tak jakby brzuch opinała... i nie wiem czy nie widza naprawdę czy wstydzą sie zapytać -Hej Edzia, przytyłaś zdeczko czy gratulować ci?[emoji23]
 
719755C1-DF5F-4114-8E78-50CC3CE6B51C.jpeg
Dziewczyny super brzuszki ciążowe :) u mnie tez już widać zmiany ale wyglądam jakbym po prostu tyla, chyba na razie nie mam szans na taka fajna piłeczkę
 

Załączniki

  • 719755C1-DF5F-4114-8E78-50CC3CE6B51C.jpeg
    719755C1-DF5F-4114-8E78-50CC3CE6B51C.jpeg
    334,4 KB · Wyświetleń: 731
reklama
Urosną piłeczki, urosną :) Ja w 1.ciąży pamiętam tez na początku miałam tak, jakbym przytyła i nawet siostra wróżyła mi z początku (zabobony oczywiście) dziewczynkę, przez ten brzuch :D Ale jak się zrobił większy to piękna piłeczka była :tak: Z dnia na dzień ;) W drugiej to podejrzewam, ze mięśnie nie trzymają i puszczają i tam, gdzie już był brzuch kiedyś, to teraz się wydyma :laugh2::-D I od razu piłeczka, przynajmniej u mnie tak jest :happy2: Postaram się wstawić fotkę jutro albo pojutrze, dzisiaj nie ma szans :sorry2:
 
Do góry