reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Kitsune

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2020
Postów
3 843
Witam wszystkie staraczki na comiesięcznym testowanku!

Pierwszy raz zakładam tak duży wątek na forum, więc wszelkie wsparcie i podpowiedzi mile widziane! 😁

Bardzo proszę o przestrzeganie kilku zasad, które pomogą nam nie zrobić z tego tematu śmietnika 😊



1. Przede wszystkim - Nie oceniamy tu testów przypadkowych dziewczyn! Służą do tego inne wątki!

2. Zapisz się na konkretną datę testowania, bądź pauzę/ławkę rezerwowych jeśli są jakieś powody dla których nie możesz w tym miesiącu testować

3. Nie rozmawiamy na tematy związane z dziećmi. Pamiętajmy, że niektóre z nas jeszcze ich nie mają i szanujmy to 🙂

4. Napisz coś o sobie jeśli jesteś nowa. Wystarczy kilka informacji, na przykład ile masz lat, od jakiego czasu starasz się o ciążę i czy będzie to Twoja pierwsza, czy kolejna już ciąża ❤️

Bardzo proszę o wzajemny szacunek i kulturalną dyskusję. Nie chcemy tutaj tekstów typu "odpuść, wyjedź na wakacje, przestań myśleć samo przyjdzie" - to nie działa 🫠

Informujcie o urodzinach, dostaniecie wtedy 👑 przy nicku ☺️

Rozgośćcie się dziewczyny, byle nie na długo! 😁😁😁


KALENDARZ:
1. @Haynee86 🩸

2. @dosiasamosia 🩸

@królowa_kresek😉🙃 🩸
@babielato_ 🩸
@amusedxxx 🩸

3.

4.

5.

6.

7. @Staraczka_a 🩸

8. @Oleczka309
@nieznośne_poplątanie 🩸
@Lilli2 🩸

9. @Myszko ⛔

10. @nastraganie 🫄
@MatkaWariatka37 🫄
@Magda_13 🩸

11. @Marwis26 👑 ⛔

@shootingstar🩸
@Viki5588 ⛔


12. @Anelili 🫄

13. @Dong ⛔
@sylwica1410 🩸

14.

15. @Megipta 🩸
@Kosinka94 🩸
@Sharley 🩸
@magda05 🩸
@ejżja89 ⛔
@olcia4050 🩸
@dorota8 🩸

16. @Kitsune 💔

17. @Joaśka40 🤰
@Karolina_123 👑🩸

18. @drugi.bejbik 🩸
@Marcemma90 🩸

19. @Megi^^ 🫄

20. @kicikocia 🩸
@jagna_jadzia 🫄
@c_or_nelia 🩸

21.

22. @AnnMar88 🫄
@anyżowe_love 🩸

23. @Leanne 🩸
@Sylwia92 🩸
@Love_sun 🩸
@krasulkaa 🩸


24. @Ann2907
@kropka. 🩸

@nikaplis 🩸

25. @Veraverrto 🫄

26. @Owca91 🩸
@PierwszaFasolka2020 🤰

27. @Kasienkaol 🩸
@Meganka 🫄
@Migotka2021

28. @Carmen2412 🩸

29. @Haynee86
@Aksamitka28 ⛔

30. @Bolilol 🫄
@Lily_of_the_valley 👑 ⛔
@Motylkowa! ⛔
@wrobelmm 🩸
@adiika 🤰
@babielato_ ⛔
@królowa_kresek😉🙃 ⛔

Legenda:
- 🤰ciąża
- 🩸 okres
- ⛔ negatyw/cykl bezowulacyjny/brak okresu

PAUZA/ŁAWKA REZERWOWYCH:
@Żonkaa

@agata8051
@spekoppar_
@nomeolvides @annn1

@Avy 💩
@Kejcik
@Mademoiselle_Nika
@CaroShell
@madziulix
@Aileen28
@aurii_orelii
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja się zapisuje na ławeczkę rezerwowych! 😁W listopadzie mam mieć miesiączkę, która rozpocznie moje starania po przymusowej przerwie (miałam zabieg łyżeczkowania, puste jajo, poronienie zatrzymane). Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny! ❤️😘 mam nadzieję, że listopad będzie dla Was dobrym miesiącem! 😊
 
reklama
Witam. Powracam z dystansem bo ostatnio za bardzo się nakręciłam i napaliłam na dwie kreski! Ostatni cykl był najdłuższy w moim życiu i trwał 31 dni. @tez sie troche przedłużyła. Teraz nawet jeszcze testu nie kupiłam, nawet zbytnio nie wiem kiedy testować ale chyba policze ten najdłuższy cylk i zatestuje 10 jak @nie przyjdzie wcześniej. 😉
 
Do góry