reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
A robiłaś betę już?🥺🥺🥺 mam nadzieje ze to jakieś plamienie :(
Nie robiłam, mam umówioną za 2 godziny. Nie wiem, ale już jestem przerażona. A na popołudnie do pracy więc nawet do lekarza się nie dostanę... Być może właśnie wczoraj w pracy się przedźwigałam bo teraz przed świętami roboty 3x tyle co zwykle...
 
Nie robiłam, mam umówioną za 2 godziny. Nie wiem, ale już jestem przerażona. A na popołudnie do pracy więc nawet do lekarza się nie dostanę... Być może właśnie wczoraj w pracy się przedźwigałam bo teraz przed świętami roboty 3x tyle co zwykle...
Może to krwiak jakiś, trzymam kciuki za betę 🥹
 
Nie robiłam, mam umówioną za 2 godziny. Nie wiem, ale już jestem przerażona. A na popołudnie do pracy więc nawet do lekarza się nie dostanę... Być może właśnie wczoraj w pracy się przedźwigałam bo teraz przed świętami roboty 3x tyle co zwykle...
A masz jak dawkować sobie wysiłek w pracy?
 
reklama
Do góry