reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

A tak jeszcze ostatnio sobie myślałam... @Panda91 żyjesz? :)
Hej <3. Raz na jakiś czas stalkuję... :)
Nas dojeżdża mocno choroba męża i trudno teraz podejmować jakieś działania z leczeniem niepłodności, klinikami itp. bo teraz inni lekarze na tapecie. Chociaż wczoraj mąż wspomniał, że w przyszły roku to trzeba już zrobić fasolkę, ale po prostu miał lepszy dzień... Ja tradycyjnie dużo się wspinam, wyjeżdżam, chodzę na terapię i dbam o dobrostan tu i teraz, bo więcej nie mogę.

Niezmiernie trzymam mocno kciuki, aby macice się zapładniały, a miłość rozmnażała :)
 
reklama
Hej mozna zapisać mnie na 23.11. Po małym resecie może coś wyjdzie🫠
Widzę duzo nowy osóbek i to się cieszy!(fuck🤦‍♀️. Oczywiście że źle że tyle tu osób. Oby wszystkie ujrzały piękne dwie kreski)
U mnie na koncie poronienie w 11tyg I jeden biochem i słabe nasienie. Że świeżych temstow prawdopodobnie mam zespół antyfosfolipidowy więc w tym cyklu jade na acardzie.
cześć, myślałam o Tobie ostatnio!
 
czy ja wiem czy wygodne, nie wiem jak w takiej półleżącej pozycji trafić do kubeczka 🙈
No dokładnie - u nas niby super fotelik, że nic tylko się bawić a i tak wszystko odbyło się na stojąco 🙈
Tak bo śluz z podniecenia jest bardzo podobny do śluzu płodnego:)
W orgazmie chodzi o skurcze a śluz to wystarczy się podnieć, żeby był. Cóż ja w trakcie starań ani nie mam śluzu dużo, bo robiąc bobolka ciężko mi się podniecić a orgazmów nie mam w ogóle i byłam 8x w ciąży 😆
 
O matko i chyba myślami przyciąglas 🙈 jak u Was z diagnostyka cos ruszyło?
nasienie jak było ujowe, tak jest ujowe, ale jesteśmy w trakcie in vitro. Pierwszy transfer w zeszłym miesiącu i ciąża biochemiczna, w piątek bedzie drugi transfer

Mam nadzieję, że Twój powrót do nas to tak na bardzo krótko :)
 
nasienie jak było ujowe, tak jest ujowe, ale jesteśmy w trakcie in vitro. Pierwszy transfer w zeszłym miesiącu i ciąża biochemiczna, w piątek drugi transfer

Mam nadzieję, że Twój powrót do nas to tak na bardzo krótko :)
Przykro mi😭 ale trzymam kciuki za ten piątkowy 🤞

Ja tez mam taką nadzieję ale sama wiesz jak to z tym nasieniem. Loteria.
Duże nadzieję pokładam w tym acardzie ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta 😪
Może akurat. No i u mnie też cytokiny rozwalone czekam za wizytą u immuno
(Stary chodzi do androloga-imunnologa) który mi większości badań przepisał że względu na poronienia
 
reklama
Hej mozna zapisać mnie na 23.11. Po małym resecie może coś wyjdzie🫠
Widzę duzo nowy osóbek i to się cieszy!(fuck🤦‍♀️. Oczywiście że źle że tyle tu osób. Oby wszystkie ujrzały piękne dwie kreski)
U mnie na koncie poronienie w 11tyg I jeden biochem i słabe nasienie. Że świeżych temstow prawdopodobnie mam zespół antyfosfolipidowy więc w tym cyklu jade na acardzie.
Hej hej witaj! Zapisałam i trzymam kciuki! 😁
 
Do góry