reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Tak ładnie odpowiadacie to kolejne pytanie 😁😁
Do ilu dni po owulacji bolą was jajniki albo macie więcej śluzu?
Oraz Jak traktować po pierwszej mocnej kresce owulacyjne czyli pik kolejna taka sama w innym dniu lub mocniejsza?
Od 3 cykli po owulacji mam cały czas dużo białego śluzu. A jajniki bolą różnie. W każdym cyklu inaczej. W tym bolały jeden dzień - tylko w dniu owulacji.
 
My to samo 😁🤣🤣🤣 tylko chyba ja obtarta 🫣🫣🫣🫣


U mnie chyba po wiesiołku tak mnie zalewało, że obtarc żadnych 🙈 Hahaha właśnie przypomniała mi się sytuacja jak tam fifarafa się kochamy i mój do mnie:
-kurde ślizgam się.
Ja: za mokro? To po wiesiolku pewnie
On: Niee, skarpety mi się ślizgają
🤣🤣🤣
 
reklama
U mnie chyba po wiesiołku tak mnie zalewało, że obtarc żadnych 🙈 Hahaha właśnie przypomniała mi się sytuacja jak tam fifarafa się kochamy i mój do mnie:
-kurde ślizgam się.
Ja: za mokro? To po wiesiolku pewnie
On: Niee, skarpety mi się ślizgają
🤣🤣🤣
Ja w poprzednim cyklu tak cieczyłam, że zostawiłam mokrą plamę na prześcieradle 😆😆 Zawsze mam dużo śluzu, ale wtedy to była aż przesada. A nic nie brałam
 
Do góry