reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
A ja wam pokaże co do mnie przyszło ❤️ To znaczy że zaczynam etap pierniczenia i lukrowania (pierniczę i lukruje często tak po prostu w domu ale słownie 😂😂 Tym razem jedzeniowo!)
 

Załączniki

  • fe7a6bff-9b96-4e49-894b-8144e6a80c8b.jpeg
    fe7a6bff-9b96-4e49-894b-8144e6a80c8b.jpeg
    143,6 KB · Wyświetleń: 77
„sorry dziewczyny” ale tak katar może być objawem. Oczywiście to nie tak ze teraz każda co dostał katar jest odrazu w ciąży. Może być po prostu przeziębiona. Ale to był dla mnie tak nietypowy nieżyt nosa ze zanotowałam to sobie i chciałam kupić jakie tabletki na alergie ( nigdy w życiu nie miałam żadnych alergii). Później będąc już w ciąży pokojarzylam fakty i tak podniesienie estrogenu podajrze spulchnia śluzówki w tym śluzówkę nosa i może być katar.
Ty wierz lub nie
Miałam katar większość ciazy. Najgorzej bylo rano. Odpuscilo pod koniec i nie wrocilo.
 
Dziewczyny, jestem zapisana na testowanie na 25.11 ale oczywiscie podkusilo mnie testowac wczesniej. Wczoraj beta 7,9 (10 dni po Ovi) a dzisiaj 7,48 (11 po Ovi). Takze po ptokach. Zazwyczaj moja beta w 10 dni po wynosila okolo 3, w 11 dni po 2-3. Ale nawet jesli to ciaza, to chyba powinno urosnac a nie spadac.
 
Dziewczyny bardzo proszę nie kontynuować dyskusji o Katarze jako objaw ciąży. A nóż będzie nas podczytywać nastolatka, która jest po stosunku, gdzie pękła prezerwatywa, ona ma Katar i w tym momencie jest pewna ciąży.
Przypominam, że forum jest otwarte. Nie trzeba tu specjalnego zaproszenia aby nas czytać.
 
Do końca miesiąca zostanę. Zapisywać się dalej na kreski chyba nie ma sensu, skoro wracam do antykoncepcji. Pół roku to bardzo długo, mamy już swoje lata, strata dziecka mocno nami wstrząsnęła. To dużo czasu na przemyślenia czy zechcemy jeszcze kiedykolwiek próbować powiększyć rodzinę. Myśleliśmy że będziemy pauzować 3 miesiące, wychodzi że dużo dłużej. Nie wiem czy to będzie miało jeszcze dla nas sens 😥
Zrób coś dla mnie i jeśli przemknie Wam przez myśl próba za 3 miesiące to idź po 3 miesiączce na kontrolę do lekarza. Bo z całym szacunkiem ale możliwość starań zależy od stanu Twojej macicy i psychiki a nie widzimisię lekarza 🤷 zazwyczaj po 3 miesiącach wszystko wraca pięknie do normy. Wierzę w pół roku w przypadku martwego porodu tzn. po 20 tyg. Ciąży.
Ja po porodzie dostałam zielone światło po 6 miesiącach 🙂
 
reklama
„sorry dziewczyny” ale tak katar może być objawem. Oczywiście to nie tak ze teraz każda co dostał katar jest odrazu w ciąży. Może być po prostu przeziębiona. Ale to był dla mnie tak nietypowy nieżyt nosa ze zanotowałam to sobie i chciałam kupić jakie tabletki na alergie ( nigdy w życiu nie miałam żadnych alergii). Później będąc już w ciąży pokojarzylam fakty i tak podniesienie estrogenu podajrze spulchnia śluzówki w tym śluzówkę nosa i może być katar.
Ty wierz lub nie
Ja też tak miałam w obu ciążach :)
 
Do góry