reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Dziewczyny bardzo proszę nie kontynuować dyskusji o Katarze jako objaw ciąży. A nóż będzie nas podczytywać nastolatka, która jest po stosunku, gdzie pękła prezerwatywa, ona ma Katar i w tym momencie jest pewna ciąży.
Przypominam, że forum jest otwarte. Nie trzeba tu specjalnego zaproszenia aby nas czytać.
Bez przesady 🙂 czegoś tam chyba na biologii uczą 🤔 prawda ? Powiedzcie, że prawda 🙈 Chociaż ja już we wszystko uwierzę 🤷
 
moja koleżanka złamała nogę, dwa dni później pozytywny test ciążowy 😍😍 czyli jej pierwszym objawem była złamana noga! Także wszystko jest możliwe 😊
Ja w nocy poczułam ścisk i zrobiło mi się niedobrze. Na drugi dzień miałam betę 5,1. To musiało być to. Wgryzało się😁
 
Dobra dobra laski, nie ma się co śmiać ;) Jest mnóstwo rzeczy, które można poczuć i powiązać to z ciążą bo akurat wydarza się to w momencie kiedy na teście pojawią się 2 kreski - a niekoniecznie jest to z ciążą związane. Natomiast każda z nas ma jakieś swoje powiązania i niech sobie je ma na zdrowie :D
 
Zrób coś dla mnie i jeśli przemknie Wam przez myśl próba za 3 miesiące to idź po 3 miesiączce na kontrolę do lekarza. Bo z całym szacunkiem ale możliwość starań zależy od stanu Twojej macicy i psychiki a nie widzimisię lekarza 🤷 zazwyczaj po 3 miesiącach wszystko wraca pięknie do normy. Wierzę w pół roku w przypadku martwego porodu tzn. po 20 tyg. Ciąży.
Ja po porodzie dostałam zielone światło po 6 miesiącach 🙂
Dziękuję. Myślę że nie chodzi tu tylko o mój fizyczny stan po poronieniu. Zresztą mam kolejną wizytę w styczniu z wynikami histopatologicznymi. A pewnie w lutym będę mieć operację kolana, więc i tak w sumie będę wyjęta ze starań 🤷
Na tą chwilę ani ja ani mąż nie jesteśmy gotowi nawet myśleć o tym kiedy byśmy mogli zacząć się starać. Oczywiście nie jestem głupia, wiem że to może po prostu przyjść, ta gotowość, ale nie zamierzamy się z tym spieszyć, a starania za pół roku nie brzmią zbyt optymistyczne. Skoro już teraz wystąpił u nas błąd genetyczny to jakoś nie wierzę, że za pół roku tego błędu unikniemy. Cieszę się że dał mi tabletki antykoncepcyjne to przynajmniej będę mogła myśleć o sexie jak o przyjemności a nie o czymś co prowadzi do ciąży, więc siłą rzeczy bym go unikała jak ognia 🤷
 
Dobra dobra laski, nie ma się co śmiać ;) Jest mnóstwo rzeczy, które można poczuć i powiązać to z ciążą bo akurat wydarza się to w momencie kiedy na teście pojawią się 2 kreski - a niekoniecznie jest to z ciążą związane. Natomiast każda z nas ma jakieś swoje powiązania i niech sobie je ma na zdrowie :D
jasne, przecież każda ma prawo myśleć co chce w tym temacie, tylko jednak starałyśmy sę dbać zeby na kreskach czy staraczkach była merytoryczna wiedza :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry