reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
mi tez można wpisać okres ale to było wiadomo, nawet nie testowałam 🤷‍♀️ rozchorowałam się akurtna na płodne a że nie chciałam zarazić męza przed badaniem to seksy się tylko raz udały

tak się zastanawiam, czy endometrium rośnie od progesteronu? zastanawiam się czy mój próg to rzeczywiście bieda jeśli grubość endometrium 6dpo to 9mm i lutealna jakies 12 dni
Mi tak gin gadał, że po to mi luteinę daje żeby macica spulchniała 🤷
 
Ja też zamówiłam magiczny magnez 😃 tylko wyczytałam, że magnez może blokować działanie antybiotyku, więc zaczekam aż skończę go brać. Wgl mam wrażenie, że średnio mi pomaga ten antybiotyk 😟 jeszcze kurde bele zamiast tą chorobę wylezec, to córka od poniedziałku siedzi ze mną, bo ma ciągle gorączkę... 🙃 ledwo żyje, ale podczytuje Was ☺


Przykro mi, że córa chora. Moja siedziała ze mną 2 tyg, wróciła na dwa dni do placówki i dziś się obudziła z kaszlem krtaniowym 😐 Także znów z nią HO 🫠

Właśnie przeprowadziłam próbę na ciasteczkach maslanych tego, co kupilam do dekorowania pierników. I nie będzie źle 😂
 

Załączniki

  • 5b710f38-c784-42d7-83cf-60de41b61098.jpeg
    5b710f38-c784-42d7-83cf-60de41b61098.jpeg
    129,4 KB · Wyświetleń: 75
Mi tak gin gadał, że po to mi luteinę daje żeby macica spulchniała 🤷
no właśnie już nic nie rozumiem. Tu mi nikt raczej nie przepisze progesteronu i bede musiała kombinować prywatnie

Zastawiam się czy na pewno go potrzebuję, niby był jakies 8ng tylko 6/7dpo ale jest wytrwarzany pulsacyjnie więc może złapałam w niższej fazie skoro macica ma dobrą grubość. Choć cholera, zdarza mi się dojrzeć super mały ślad krwi na papierze jakoś 8/9 dpo więc chyba nie ma co się zastanawiać :(
 
reklama
Jeju strasznie mi przykro 🥺 dla mnie płeć w sumie nie była ważna ale po poronieniu po prostu nie chciałam wiedzieć o płci nie wiem czy dałabym radę 💔
My zrobiliśmy, bo chciałam skorzystać ze skróconego macierzyńskiego. Po 2 tygodniach siedzenia w domu i myślenia poszłam do pracy i praktycznie zapomniałam o sytuacji. I dobrze mi to zrobiło. Teraz to wróciło, niezależnie, co by wyszło 🥺
 
Do góry