reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Zapisalam sie dzisiaj do gina bo moje cialo zaczuna fiksowac. Za 1 dzoen powinnam moec owulacje a od 3 dni plamie. Bola mnie poersi jak na okres. Po 14 dniach znowu okres?
 
Zapisalam sie dzisiaj do gina bo moje cialo zaczuna fiksowac. Za 1 dzoen powinnam moec owulacje a od 3 dni plamie. Bola mnie poersi jak na okres. Po 14 dniach znowu okres?
A to ze powinnaś mieć owulacje za 1 dzień po czym stwierdzasz? I plamienia owulacyjne tez się zdarzają, ja miałam dość mocne w zeszłym cyklu. Jutro na usg dowiesz się wiecej
 
mi tez można wpisać okres ale to było wiadomo, nawet nie testowałam 🤷‍♀️ rozchorowałam się akurtna na płodne a że nie chciałam zarazić męza przed badaniem to seksy się tylko raz udały

tak się zastanawiam, czy endometrium rośnie od progesteronu? zastanawiam się czy mój próg to rzeczywiście bieda jeśli grubość endometrium 6dpo to 9mm i lutealna jakies 12 dni
Endo rośnie do owulacji - wraz z estradiolem i rosnącym pęcherzykiem. Progesteron się pojawia po owulacji, więc ja bym nie łączyla grubości endometrium z progiem
 
@nikaplis tu masz rozrysowane jak to wyglada
 

Załączniki

  • b4a78c43-4d7b-4e12-8909-decfc846547a.jpeg
    b4a78c43-4d7b-4e12-8909-decfc846547a.jpeg
    69,8 KB · Wyświetleń: 67
Kurde, cykle mam coraz krótsze. Już 26 dniowe.. 🙈
Nie wiem jak to się stało, że ta małpa przyszła..
Bzykałam się często. Brałam Acc, ovarin.. witaminki. Wszystko tak jak radziłyście.. nosz kur** tylko tej marchewki nie żarłam.. 😂
No Nic, pisze list do Mikołaja I grudzień to musi być czas cudów! 😉
U mnie to samo. Cykle mi się skracają, dzis dostałam okres. Zamawiam dzoeciorobny magnez i na mikołajki na mam owulacje i musi pyknac!
 
Kurde, cykle mam coraz krótsze. Już 26 dniowe.. 🙈
Nie wiem jak to się stało, że ta małpa przyszła..
Bzykałam się często. Brałam Acc, ovarin.. witaminki. Wszystko tak jak radziłyście.. nosz kur** tylko tej marchewki nie żarłam.. 😂
No Nic, pisze list do Mikołaja I grudzień to musi być czas cudów! 😉
wiesz, jak brałaś ACC i ovarin to nic dziwnego, że miałaś krótszy cykl - pewnie miałaś szybciej owulacje
 
Lekarz zalecił mi tuż przed okresem
Zrobić proga, ale nie wiem czemu w takim terminie. Mam dziś około 10 dpo, i zbadałam, bo to 27 dzień cyklu, a okolo bo nie sprawdzałam na wakacjach tempki. Także skusiłam się na ACC i biorę drugi cykl mio inozytol, poprzedni ovulomed a teraz fertistim, wiem że owulka była, ale kiedy? Nie mam pojęcia…. 😳I miałam pierwszy raz dwa dni plamek takich beżowych w okolicy owulacji, wyjątkowo od 10 cykli cyce nie bolały, a zawsze, zawsze 3/4 dni po owulce zaczynały.
 

Załączniki

  • IMG_4862.jpeg
    IMG_4862.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 71
  • IMG_4863.png
    IMG_4863.png
    72 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry