reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Buty, muszę kupić buty. O tyle mam problem z butami, że mi się albo nic nie podoba albo podoba 5 par i nie mogę się zdecydować.
Kusi mnie jeszcze kupienie tableta. Ale tutaj grubsza rozkmina, bo myślę między Samsungiem za 1400 a iPadem, którego teraz można kupić w granicach 1600-2300. Ale to trochę zachcianka z serii „nie wiem po co mi to, ale chcę”. I niestety mam tak często, ale nauczyłam się, że 1/2 tych zachcianek nie jest mi po prostu potrzebna :)

„Po domu” tylko sportowe staniki, takie topy. Trochę nie wyobrażam sobie nie założyć i na gołe ciało ubrać koszulkę. Na wyjścia normalny stanik. Topy wrzucam do pralki po 2/3 założeniach. Staniki podobnie :) ale to nawyk wyrobiony jak miałam spory problem z trądzikiem na plecach.
Tylko iPad!! Mam w domu dwa i ostatnio kupiliśmy teściowej trzeci na urodziny. Robiłam spory research przed kupnem dwa lata temu i iPady wygrywają wytrzymałością, parametrami i wspieralnoscią :) jak klikniesz na stronie appla w zniżkę dla nauczycieli to można kupić noweszego iPada na 2 tys zamiast 2800.
 
Tylko iPad!! Mam w domu dwa i ostatnio kupiliśmy teściowej trzeci na urodziny. Robiłam spory research przed kupnem dwa lata temu i iPady wygrywają wytrzymałością, parametrami i wspieralnoscią :) jak klikniesz na stronie appla w zniżkę dla nauczycieli to można kupić noweszego iPada na 2 tys zamiast 2800.
A oni jakoś sprawdzają tego nauczyciela?😅
 
Mhmm, to lepiej ;) Nawet nie mam pojęcia czym się od siebie różnią, bo od lat jestem Mac os-owa i tylko czasem robię coś na 10 u rodziców lub młodej ;)

Swoją drogą nowa kiecka nigdy nie cieszy mnie tak, jak nowy komputer 🤦‍♀️😅
wiesz co, ja też się na tym za bardzo nie znam, ale mój mąż troszkę i zna też mnie i powiedział, ze win11 będzie mnie wkurwiał xD więc mu ufam :D
 
reklama
wiesz co, ja też się na tym za bardzo nie znam, ale mój mąż troszkę i zna też mnie i powiedział, ze win11 będzie mnie wkurwiał xD więc mu ufam :D
Prawidłowo ;) Swoją drogą u nas jest dokładnie odwrotnie - mąż pyta mnie o radę/rozwiązanie gdy ma jakąś wątpliwość/problem z komputerem. Najgorzej gdy muszę mu powiedzieć, że „u mnie działa” 😅
 
Do góry