reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Dobra dziewczyny, o co chodzi z tą trombofilią?
To skłonność do zakrzepicy. Moja ginekolożka wytłumaczyła mi to tak, że w moim organizmie mogą się tworzyć mikro zakrzepy które mogą powodować obumarcie płodu. Oczywiście jest szansa na donoszenie ciąży bez wspomagania, ale gdy dochodzi do poronień warto wprowadzić leki przeciwzakrzepowe.
 
reklama
To ja chyba tego raczej nie mam. Miałam nogę w gipsie w lipcu i nie dostałam zastrzyków przeciwzakrzepowych i nic mi nie było 🤷
 
Nie pomyliłaś mnie z @Żołna ? 🙈
Ja po drugim poronieniu ale walczę dalej na pełnej mocy 😁
To ja się zastanawiałam czy magnez miał wpływ. 😥
Przepraszam, myślę jedno piszę drugie. 😊
Natomiast dobrze wiecie, że jesteście podczytwane i śledzone i widzę, że przypisujecie magnezowi z Yango cudowne właściwości. To tak nie działa. Skoro kreski powinny być wątkiem merytorycznym to trzeba to skorygować.
Uważam, że nasze ciąże z @AScarlett są totalnie nie zwiazane z przyjmowaniem magnezu. @AScarlett wcześniej 2 razy zaszła w ciążę. Raz naturalnie raz po iui, jeśli coś pieprze to mnie skoryguj. Ja już się rozpisywałam na temat swojej laparoskopii.
@Żołna masz 2 dzieci ze starań z pierwszego albo z pierwszych cykli.
@Kitsune zachodziła wcześniej w ciążę.
Oczywiście magnez nie szkodzi, pomaga ustabilizować gospodarkę estrogenową I podbija progesteron w 2 fazie cyklu.
Ale to trochę w stylu, że picie oleju z czarnuszki na pewno sprawi, że plemniory będą tak nakoksowane, że od razu zapłodnią komórkę. No nie.
Tu jest tak wiele czynników, tak wiele puzzli które musi zagrać.
Nie pisze tego żeby Was zdemotywować. Zawsze będę Wam powtarzać szukajcie przyczyny, walczcie, zróbcie krok w tył, wróćcie z nową siłą.
Życzę by na każdą czekał wymarzony, obsrany bombelek, ale nie zapominajcie w staraniach o sobie samych i o swoich partnerach.
 
Przepraszam, myślę jedno piszę drugie. 😊
Natomiast dobrze wiecie, że jesteście podczytwane i śledzone i widzę, że przypisujecie magnezowi z Yango cudowne właściwości. To tak nie działa. Skoro kreski powinny być wątkiem merytorycznym to trzeba to skorygować.
Uważam, że nasze ciąże z @AScarlett są totalnie nie zwiazane z przyjmowaniem magnezu. @AScarlett wcześniej 2 razy zaszła w ciążę. Raz naturalnie raz po iui, jeśli coś pieprze to mnie skoryguj. Ja już się rozpisywałam na temat swojej laparoskopii.
@Żołna masz 2 dzieci ze starań z pierwszego albo z pierwszych cykli.
@Kitsune zachodziła wcześniej w ciążę.
Oczywiście magnez nie szkodzi, pomaga ustabilizować gospodarkę estrogenową I podbija progesteron w 2 fazie cyklu.
Ale to trochę w stylu, że picie oleju z czarnuszki na pewno sprawi, że plemniory będą tak nakoksowane, że od razu zapłodnią komórkę. No nie.
Tu jest tak wiele czynników, tak wiele puzzli które musi zagrać.
Nie pisze tego żeby Was zdemotywować. Zawsze będę Wam powtarzać szukajcie przyczyny, walczcie, zróbcie krok w tył, wróćcie z nową siłą.
Życzę by na każdą czekał wymarzony, obsrany bombelek, ale nie zapominajcie w staraniach o sobie samych i o swoich partnerach.
Poo Wtf GIF

Kupo-Burza Magnezowa 💩
 
reklama
Do góry