reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Mam pytanie do dziewczyn które poroniły - czy po tym wszystkim zauważyłyście że włosy zaczęły wam nadmiernie wypadać? Mi tak lecą włosy z głowy że zaczęło mnie to niepokoić.. 🫤

Mi lecą, ale już to chyba ustaje. Dzieje się tak, bo jest okres jesienno-zimowy, jestem po narkozie (potwierdzone przez fryzjera, że mogą bardziej wypadać), no i przez ten krótki czas w ciąży włosy tak nie wypadają i po poronieniu organizm zaczyna wracać do normy, dlatego pozbywa się tych, których nie utraciło się wcześniej.
Mi włosy poleciały 2 miesiące po narkozie. I dokładnie tak jak pisze Agata. W ciąży włosy nie wypadają aż tak. Później poronienie, narkoza i stres, ogrom stresu. Kupiłam szampon wzmacniający i wcierkę na bazie kozieradki. Masuje skórę głowy. Te co już obumarły to muszą wypaść. Teraz czas nowe pobudzić do wzrostu :)
 
Hej, a ten acard to jak bierzesz, z zalecenia lekarza ?🤔
Ja jestem z deka zrezygnowana ale podglądam Was od czasu do czasu i może zapisze się na grudzień 18.
No.ale tyle stron że to jest chyba nie do przeczytania.
@Kitusune i ja się dołączam do podziękowań🥰
Ja mam PAI-1 w homozygocie i MTHFR w hetero. Mam zalecony acard 150 od pozytywnego testu. Na własną rękę cały cykl biorę 75mg.
 
reklama
Do góry